21 липня відбулося засідання виконавчого комітету. Традиційно на початку присутні розглянули питання щодо захисту прав та інтересів дітей.
У рамках шкільної реформи проходить зміна типів та найменувань загальноосвітніх закладів. З огляду на це члени виконкому затвердили в новій редакції статути окремих закладів освіти: гімназії імені Чижевського (колишній ЗНЗ № 2 імені Горького), гімназії № 6 (ЗНЗ № 6) та гімназії № 8 (ЗНЗ № 8), а також ліцею інформаційних технологій та ліцею № 10 (ЗНЗ № 10).
Далі присутні розглянули й ухвалили блок питань соціальної сфери. Зокрема, прийняли положення та склад комісії, яка буде займатися питаннями звільнення окремих громадян від плати з надання соціальних послуг в територіальному центрі. Також затвердили результати обстеження маршрутів №№ 2/1, 5/1, 5/2, 11 і перераховано кількість пільговиків, які ними користуються. У подальшому перевізнику буде передбачена компенсація на основі отриманих даних.
Також затверджено склад комісії з обстеження та визначення стану зелених насаджень, що належать до комунальної власності нашої громади.
Наприкінці члени виконавчого комітету ухвалили низку рішень щодо приватизації, оренди майна та землі міської ради.
Останні новини
Оголошення