10 серпня в місцях масового проживання переселенців відбулася дружня зустріч-спілкування. Її організувала Агенція регіонального розвитку Луганської області, яка тимчасово працює на території Кіровоградщини, у співпраці з міською радою.
Представники агенції зустрілися з людьми, провели бесіди та визначили їх нагальні потреби. Також всі родини отримали допомогу у вигляді продуктових наборів.
На основі озвучених потреб Агенція складе перелік необхідних речей. Його опрацюють, систематизують та передадуть до міжнародних благодійних організацій і фондів, з якими налагоджена робота.
Міська влада й надалі продовжить тісну взаємодію з Агенцією регіонального розвитку Луганської області, адже саме такі організації допомагають підтримувати вимушених переселенців на території Олександрійської громади.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_1547.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_1570.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_1571.jpg)