У результаті благодійного ярмарку, який відбувся 21 серпня, вдалося зібрати 16 тисяч 111 грн. Організатори планують направити кошти на допомогу військовим з Кіровоградщини, які зараз захищають Україну від російського агресора.
До збору коштів долучилися не лише олександрійці, але й підприємці та майстри, які віддали на потреби ЗСУ від 20 до 50 % і навіть 100 % свого заробітку в цей день.
«Вдячний людям, що приходять на благодійні заходи і підтримують, таким чином, військових. Вдячний, що пам’ятають про війну, а не відмежовуються від неї», – прокоментував зібрану суму організатор і ведучий благодійного ярмарку Єгор Ющик.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300773990_468757195118913_3134499335488311899_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300830254_468757375118895_7428857494533385909_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2209.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2250.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2263.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2267.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2298.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2340.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_2377.jpg)