У п’ятницю, 26 серпня, традиційно відбулася видача продуктових наборів від міжнародної організації World Central Kitchen.
Переселенці змогли отримати набори з найбільш необхідними продуктами. Пакунки містили крупи, борошно, макарони, олію, консерви, цукор, сіль, чай, солодощі тощо.
Продуктові набори видавалися на основі талонів, які люди попередньо отримали у пунктах реєстрації по вулиці Першотравнева та проспекту Соборний.
Усі, хто не встиг отримати пакунки сьогодні, зможуть зробити це завтра, 27 серпня, за адресою проспект Соборний, 134 з 9.00 до 11.00. Наявність талону обов’язкова.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG-822ebfdcc989fb1b0fb6a9becd3027d0-V.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_20220826_155553691_HDR.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_20220826_155418198.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/IMG_20220826_155206479.jpg)