QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Депутати скоригували бюджет Олександрійської громади

31 серпня на черговій сесії міської ради депутати внесли зміни до бюджету Олександрійської міської територіальної громади на поточний рік.
Рішенням сесії збільшено доходи та видатки на суму 16,9 млн грн за рахунок державної субвенції у розмірі 10,3 млн грн на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку території; 454,3 тис.грн субвенції з місцевого бюджету на підтримку закладів охорони здоров’я, перевиконання місцевого бюджету на суму 6,4 млн грн та зменшення інших субвенцій селищних та сільських громад на 228,8 тис.грн. Також проведено внутрішній перерозподіл видатків між головними розпорядниками бюджету.
Кошти спрямовані на вирішення важливих питань життєдіяльності громади.
На галузь освіти направлено 12,4 млн грн, у тому числі, 324 тис. грн на співфінансування державної програми «Спроможна школа для кращих результатів», 500 тис. грн на збільшення заробітної плати працівникам дошкільних навчальних закладів, 1,3 млн грн на харчування дітей у школах і садочках; 10 млн грн – на будівництво спортивної арени на базі ОНВК №17; 1,4 млн грн – на придбання ноутбуків для дистанційного навчання у разі посилення карантину; 300 тис.грн на заміну вікон в ЗНЗ №12 селища Олександрійського.
На сферу охорони здоров’я спрямовано 1,3 млн грн, у тому числі, 920 тис. грн на збільшення заробітної плати працівникам дитячої міської лікарні, 59,9 тис. грн субвенції Новопразької громади – на закупівлю інсулінів, 120,7 тис. грн субвенції Попельнастівської громади – на інсуліни, оплату послуг інтернету та пожежне спостереження, 150 тис.грн Пантаївської громади – на інсуліни.
Також виділено 2,2 млн грн співфінансування обласному бюджету для завершення робіт та введення в експлуатацію новозбудованого приймального відділення центральної міської лікарні.
Спрямовано 674 тис. грн регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» на покриття пільгових перевезень з метою забезпечення безперебійного функціонування приміського електропотягу «Олександрія-Помічна-Олександрія».
Виділено 170 тис. грн на роботи з підключення Олександрійського театру до електроенергії.
Направлено 1 млн грн на здійснення поточних ремонтів доріг та 317 тис. грн – КП «Світло Центр» на оновлення дорожньої розмітки.