31 травня відбулася зустріч секретаря міської ради Вікторії Косяк з молодіжним парламентом.
У ході неформального спілкування Вікторія Косяк подякувала юним парламентарям за небайдужість, адже багато хто з них став волонтером і постійно допомагає громаді та країні в цілому. Навіть ті діти, які нині перебувають за кордоном, не втрачають зв’язків і продовжують працювати над проєктами свого парламенту.
«Ви – справжні молодці, постійно волонтерите та допомагаєте іншим. А ви, хлопці, – не просто діти, ви вже дієте як справжні чоловіки. Сьогодні стільки теплих слів лунає на вашу адресу. Ви стали опорою і підтримкою для міста» – сказала секретар міської ради.
Під час діалогу молоді люди розповіли як наразі функціонує сейф-рум (кімната психологічного розвантаження), яка створена за ініціативи та співпраці юних олександрійців з Львівським молодіжним парламентом. Для перейняття досвіду від своїх колег обговорили можливу поїздку до Львова у мирний час. Згадали і про проєкт «Олександрійський пряник», який хочуть поновити після війни.
На завершення зустрічі представники молодіжного парламенту подякували Вікторії Косяк за небайдужість та відчутну підтримку протягом цього надскладного для всіх періоду.
Останні новини
Оголошення