QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Олександрійська громада отримала авто від англійського міста Бат

Спеціальне авто для перевезення людей з інвалідністю отримав міський територіальний центр. 16 серпня транспорт доставлений в громаду від благодійної організації «Друзі Олександрії». Її засновниця Женя Шкіль – волонтерки, українка за походженням та жителька британського міста Бат.

Кошти на авто пожертвували жителі Бату, з яким Олександрія нещодавно підписала угоду про дружбу.

Авто обладнане кондиціонером, спеціальним механізмом для підняття інвалідних візків, регулюванням крісел і кріпленнями на підлозі, які допоможуть зафіксувати ліжко або візок з малорухомою людиною.

Як розповіла керівниця територіального центру Олена Грінчак, потреба в такому спеціалізованому авто була вже давно. Бус, що перебуває в обслуговувані терцентру, вважається застарілим і не відповідає вимогам перевезення людей з порушеннями опорно-рухового апарату та з інвалідністю. Також в умовах війни і появою ВПО додалася значна кількість громадян, які потребують послуги в перевезені у спеціалізовані заклади як по місту, так і до обласних установ. Зокрема, в 2021 році за перші 7 місяців перевезено 230 людей, у 2022 – 380, а за аналогічний період цього року – вже 650 громадян.

– Шукали різні шляхи, як знайти спеціалізований транспорт, який би задовольнив потребу і попит на соціальні перевезення жителів громади. І коли за сприяння міської влади нам запропонувала допомогу Женя Шкіль, ми одразу погодилися. І ось маємо таке необхідно авто, – розповідає Олена Грінчак. – Щиро вдячні жителям міста Бат, Жені Шкіль та міській владі за їхню учать та підтримку.

Телефони, за якими можна зробити заявку на послугу соціального таксі: (05235) 7-01-36 та (067) 741-32-42. Диспетчер прийме звернення і скоординує всі наступні дії. Графік роботи: пн-пт з 8:00 до 17:00, сб-нд – вихідні.