QR Code
phone_iphone

Олександрійський спортсмен у складі збірної команди України здобув срібло на світовому чемпіонаті

Із 26 березня по 1 квітня в польському містечку Торунь відбувся IX Чемпіонат світу з легкої атлетики серед ветеранів.
У ньому взяли участь більше 4 тисяч спортсменів із 88 країн світу.

До складу збірної України увійшов наш земляк, 64-річний Василь Лашкул, який виступав у категорії 60+.

У загальному рейтингу він завоював 7 місце за проходження півмарафону дистанцією 21900 метрів за 1 год.22хв.54сек.

За результатами змагань збірна команда України у категорії 60+ стала срібним призером чемпіонату.

Загалом, на IX Чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів збірна України посіла 16 місце, здобувши 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Вітаємо Василя Лашкула та збірну команду України з легкої атлетики із успішним виступом на IX Чемпіонаті світу в місті Торунь.