QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Олександрійський ЦНАП отримав нову оргтехніку та меблі

Днями Центр надання адміністративних послуг міста Олександрії отримав нову оргтехніку і меблі для підвищення якості та зручності обслуговування громадян.
За інформацією керівника ЦНАПу Світлани Яременко це стало можливим завдяки участі у програмі «U-LEAD з Європою». Це міжнародна технічна допомога громадам щодо розвитку ЦНАПів. Вона фінансується за рахунок країн Євросоюзу: Швеції, Німеччини, Польщі, Естонії і Данії, які зацікавлені в тому, щоб в Україні за їхнім досвідом розвивався спектр надання державних послуг.
Кількість послуг постійно збільшується і вони потребують вдосконалення. Сьогодні Олександрійський ЦНАП надає 271 послугу, тож важливо, щоб сервіси були зручними і швидкими.
Для отримання гранту на нове обладнання міська рада повинна була виконати певні умови програми. Серед них: перегляд нормативних документів; розширення штату працівників, у тому числі створення віддалених робочих місць у селищі Олександрійському, селах Головківці та Ізмайлівці; створення безбар’єрного доступу до центру адмінпослуг (будівництво пандуса та ремонт вбиральні для осіб з особливими потребами). Відповідні умови були виконані, Олександрія пройшла до четвертого раунду програми та отримала інвестування у розмірі близько 1 млн грн.
Для підвищення рівня та швидкості обслуговування ЦНАП отримав 17 нових потужних комп’ютерів, 10 багатофункціональних пристроїв, 19 робочих місць, шафи для документів, стільці, сейфи тощо. Особливу увагу приділено сектору очікування. Для зручності громадян закуплено м’які дивани, які будуть розміщені на першому поверсі у холі міської ради.