Біля Координаційного центру волонтерів діє благодійний ярмарок. За 4 дні його роботи вже вдалося зібрати 15 024 грн. Виручені кошти планують спрямувати на придбання дронів в рамках всеукраїнського акції «армія дронів».
Ярмарок триватиме до Дня Незалежності з 10.00 до 15.00 біля приміщення Координаційного центру волонтерів. Кожен знайде для себе тут щось необхідне. Долучайтесь!
Донатити кошти також можна через платформу «UNITED 24» за посиланням https://u24.gov.ua/uk/dronation.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300076394_157988686829151_7798871411296936795_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300557344_158006826827337_4723557658706548861_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300580690_158006770160676_7469679867575406790_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/300748089_158006803494006_6433527321933250152_n.jpg)