QR Code
phone_iphone

Пліч-о-пліч: відбувся міський етап змагань з черлідингу

Олександрійські заклади загальної середньої освіти беруть активну участь в проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

26 лютого на базі гімназії імені Шевченка за підтримки міської ради відбувся ІІ міський етап змагань із черлідингу серед чотирьох команд дівчат.

За результатами виступів команда гімназії імені Шевченка виборола перемогу. Друге місце здобула команда гімназії «Сузір’я-19», третє місце посіла гімназія №8. Переможцям і призерам вручили кубки та дипломи.

Команда гімназії імені Шевченка представлятиме Олександрію на районному етапі змагань із черлідингу.

Нагадаємо, проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» реалізується за ініціативи Президента України, у рамках якого заклади змагаються за першість з футзалу, баскетболу, волейболу, спортивного орієнтування та черлідингу.