Із 26 травня над міською радою – ратушою англійського міста Бат – піднято прапор України та Олександрійської громади. Таким чином, англійці вітають наше місто з річницею заснування та демонструють свою підтримку.
Мойорітиме стяг до 30 травня.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/05/350114598_786832826287815_7727356676636581675_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/05/350242492_1435093913982648_3778335864110498835_n.jpg)
Із 26 травня над міською радою – ратушою англійського міста Бат – піднято прапор України та Олександрійської громади. Таким чином, англійці вітають наше місто з річницею заснування та демонструють свою підтримку.
Мойорітиме стяг до 30 травня.