QR Code
phone_iphone

Рада ветеранів спорту провела Чемпіонат міста з шахів

Рада ветеранів спорту міста, разом з відділом молоді та спорту в першій половині 2023 року провели Чемпіонат міста з шахів в розділах:

– шахи-бліц (5 хвилин на обдумування);

– шахи-рапід (20 хвилин на обдумування);

– класичні шахи (60 хвилин на обдумування).

За результатами змагань у розділі шахи-бліц чемпіонське звання здобув Майстер спорту Юрій Ходотов, друге місце посів кандидат в майстри спорту Геннадій Ходотов, бронзовим призером став 10-річний Ілля Чорнокол.

У розділі шахи-рапід перше місце зайняв Юрій Ходотов, друге –  Геннадій Ходотов, третім став Віталій Спорихін.

В грі у класичні шахи чемпіоном став Геннадій Ходотов, срібло здобув Юрій Ходотов, бронзовим призером став Ілля Чорнокол, виконавши норматив І дорослого розряду.

Переможців та призерів змагань були нагородили грамотами та медалями від відділу молоді та спорту і грошовими нагородами від Ради ветеранів спорту м.Олександрії.