QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

В Олександрії головної новорічної ялинки не буде, але працюватиме резиденція Святого Миколая

Під час позачергової сесії, яка відбулася 6 грудня, міський голова Сергій Кузьменко поінформував присутніх про те, як Олександрійська громада зустрічатиме Новий рік в умовах воєнного часу.

«Ми багато радилися з цього питання. Перш за все, традиційної центральної міської ялинки на площі Соборній не буде. Жодної копійки з міського бюджету на новорічні свята виділено не буде», – підкреслив Сергій Кузьменко.

Водночас, очільник громади наголосив на тому, що для дітей будуть проводитись святкові заходи: «Я переконаний в тому, що наші дітки цілий рік старалися, навчалися, писали листи Миколаю і очікують свої подарунки. Переконаний в тому, що ми не маємо права не зробити їх щасливими. Враховуючи те, що сусіди забрали в наших дітей рік дитинства, ми не маємо права забрати в них свято. Тому в Театральному сквері буде резиденція Святого Миколая. Ми прикрасимо  справжню живу ялинку, яка там росте. Діти матимуть можливість отримати подарунки, діти матимуть вистави, діти матимуть свято Нового року».

Сергій Кузьменко подякував місцевим підприємцям, які відгукнулися на звернення і готові допомогти із придбанням подарунків, а також закликав олександрійців приєднуватися до організації святкових заходів для дітей.