У рамках проведення обласної акції «Rave-party #Molod_die» працівники бібліотеки-філії № 3 організували міні-турнір з петанку серед молоді.
Петанк – гра французького походження, на меті якої кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі, стоячи при цьому всередині кола. У сучасній формі гра існує вже понад 100 років.
Спочатку відбулася репетиція, під час якої всі охочі опанували базові правила гри та техніку кидання кулі. А вже потім провели повноцінний турнір, у якому взяли участь 7 команд по 2 гравці.
Юні новачки-петанкісти змагалися за олімпійською системою «навиліт».
У результаті переможцями турніру стали брат і сестра Лихошерсти Андрій та Даша, які розпочали змагання першими і змогли обіграти інші шість команд. Вони отримали в подарунок любительський набір куль для гри в петанк.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/299517125_4817109808389510_459950733190522426_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/299526858_4817109788389512_2497207236237588206_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/299706837_4817109815056176_1646756734894819851_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/08/299467397_4817109745056183_8888737916074754194_n.jpg)