QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

В Олександрії працює інклюзивний гінекологічний кабінет

Кабінет безбар’єрного доступу облаштували в Центральній міській лікарні Олександрії. Тут кожна жінка може отримати якісну медичну та психологічну допомогу – конфіденційно та безплатно.

Кабінет оснащений сучасним гінекологічним кріслом з автоматичним регулюванням, спеціальним підйомником та іншим необхідним обладнанням. Це допомагає забезпечити комфортне обслуговування для жінок з порушенням мобільності.

Це  важливий крок на шляху до рівного доступу до медичних послуг для кожної, зокрема для внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав від військової агресії та сексуального насильства.

Починаючи з 10 липня, кабінет № 75 відділення жіночої консультації працюватиме щодня, крім суботи та неділі, з 8:00 до 16:00. Для запису на прийом звертатися можна до реєстратури на І поверсі. Додаткові направлення від інших лікарів не потрібні.

Кабінет обладнав Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», а інформування про його роботу здійснює громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» за сприяння Українського Жіночого Фонду у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.