Кабінет безбар’єрного доступу облаштували в Центральній міській лікарні Олександрії. Тут кожна жінка може отримати якісну медичну та психологічну допомогу – конфіденційно та безплатно.
Кабінет оснащений сучасним гінекологічним кріслом з автоматичним регулюванням, спеціальним підйомником та іншим необхідним обладнанням. Це допомагає забезпечити комфортне обслуговування для жінок з порушенням мобільності.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/07/IMG_2734.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/07/IMG_2739.jpg)
Це важливий крок на шляху до рівного доступу до медичних послуг для кожної, зокрема для внутрішньо переміщених осіб та тих, хто постраждав від військової агресії та сексуального насильства.
Починаючи з 10 липня, кабінет № 75 відділення жіночої консультації працюватиме щодня, крім суботи та неділі, з 8:00 до 16:00. Для запису на прийом звертатися можна до реєстратури на І поверсі. Додаткові направлення від інших лікарів не потрібні.
Кабінет обладнав Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», а інформування про його роботу здійснює громадська організація «Олександрійський гендерний інформаційний центр» за сприяння Українського Жіночого Фонду у межах заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.