QR Code
phone_iphone

Здобутки олександрійських гімнасток на першості міста «Олександрина 2023»

Цими вихідними на базі ДЮСШ №2 відбулася першість міста з художньої гімнастики «Олександрина 2023».

У змаганнях взяли участь більше 350 учасниць з Кривого Рогу, Черкас, Дніпра, Кропивницького, Кам’янського, Кременчука, Горішніх Плавнів та Нікополя.

Олександрію представили вихованки спортивного клубу «Грація».

Наші гімнастки гідно виступили, продемонстрували високий рівень підготовки та здобули багато призових місць.

За результатами першого дня змагань змагань І місце у своїх вікових категоріях вибороли олександрійські спортсменки: Катерина Кулікова, Анастасія Сердюк, Вероніка Привиденець, Мілана Золотарьова, Марія Кулікова, Софія Колісник, Уляна Бурлак, Олександра Олійник, Марія Пароконна, Софія Лавінюкова, Софія Ситник, Таїсія Ковтун, Ліза Мельник і Злата Трепачова. Друге місце здобули Мілана Рудєва, Марія Байбараш, Варвара Черниш, Кароліна Твердохліб та Владислава Мітько.

За підсумками другого дня наші гімнастки виступили з наступними результатами. І місце посіла Анна Смакула, Маріанна Метка, Софія Бенько, Віра Семеренко, Аліса Кузькіна, Єлизавета Горошко, Софія Гайдашевська, Христина Гайдашевська, Злата Никифорова, Софія Олексіїва та Поліна Кураускас. ІІ місце отримали Поліна Неверковець, Анастасія Кловак, Злата Семашко, Поліна Каплунова, Злата Коротєєва та Поліна Грідіна.

Переможниць та призерок змагань нагородили грамотами, медалями та символічними подарунками.