Міська рада » Депутати першого скликання »

Олександрійська міська рада 1 скликання

Термін повноважень: 27.03.1990 – 22.07.1994
Загальний склад ради: 140 депутатів.
Міський голова, голова міської Ради народних депутатів:

СКІЧКО Олексій Омелянович, 27.01.1946 р.н.

Заступник голови міської Ради народних депутатів:

ГЛУШКО Григорій Петрович

Постійні комісії міської ради:
1. Комісія мандатна, з питань депутатської діяльності та етики.
2. Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів.
3. Постійна комісія по законності і охороні державного і громадського порядку.
4. Постійна комісія у справах молоді.
5. Постійна комісія по промисловості, транспорту і зв’язку.
6. Постійна комісія по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.
7. Постійна комісія по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.
8. Постійна комісія по торговельному та побутовому обслуговуванню населення
9. Постійна комісія по народній освіті і культурі.
10. Постійна комісія по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.
11. Постійна комісія з питань екології та раціонального природокористування.

Депутатські групи міської ради:
Депутатська група по гласності міської Ради народних депутатів (утворена на 3 сесії міської ради рішенням від 14.09.1990 №40).

Система виборів: мажоритарна. Вибори відбулися 04.03.1990, 18.03.1990, 20.04.1990, 16.06.1990, 30.06.1990.

Персональний склад Олександрійської міської ради 1 скликання *:

АНАНЬЄВ Вячеслав Іванович

20.01.1949 р.н., директор Марто-Іванівської середньої школи, обраний по виборчому округу №138, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

АНТОНЕНКО Олександр Васильович

14.08.1948 р.н., представник органу Держприймання науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №46, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

АРІНЕНКО Сергій Федорович

13.10.1936 р.н., бригадир дробильно-сушільного корпусу брикетної фабрики «Байдаківська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №115, позапартійний.

Член комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

Депутатські повноваження достроково припинені у зв’язку зі смертю 10.02.1991.

АТРОЩЕНКО Ганна Архипівна

15.05.1937 р.н., майстер виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, обрана по виборчому округу №50, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

БАБІНА Лідія Степанівна

25.01.1944 р.н., викладач радгоспу-технікуму, обрана по виборчому округу №40, позапартійна.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

БАБІЧЕВ Валерій Іванович

18.10.1939 р.н., завідуючий терапевтичним відділенням міської лікарні №3, обраний по виборчому округу №111, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

БАЛАБУХА Василь Олександрович

10.03.1942 р.н., начальник дільниці розрізобудівельного управління №3 тресту «Олександріярозрізобуд», обраний по виборчому округу №118, позапартійний.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

БАЛУБА Анатолій Михайлович

14.01.1944 р.н., директор Олександрійської школи-інтернату, обраний по виборчому округу №103, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії по народній освіті і культурі.

БАРАНЕНКО Валерій Віталійович

15.06.1956 р.н., лікар-стоматолог міської стоматологічної поліклініки, обраний по виборчому округу №69, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

БАРАНОВ Іван Михайлович

21.09.1957 р.н., викладач культурно-освітнього училища, обраний по виборчому округу №33, позапартійний.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

БЕСАРАБ Володимир Анатолійович

28.06.1953 р.н., заступник начальника по політичній частині загону воєнізованої пожежної охорони №1, обраний по виборчому округу №79, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

БЄЛОЛАПОТКОВ Володимир Дмитрович

27.04.1950 р.н., секретар парткому будівельних підрозділів тресту «Кіровоградбуд», обраний по виборчому округу №55, член Комуністичної партії Радянського Союзу

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

БІДЕНКО Олександр Михайлович

28.06.1964 р.н., електромонтажник заводу підйомно-транспортного устаткування, обраний по виборчому округу №5, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

Депутатські повноваження достроково припинені на 14 сесії міської ради 28.05.1993 на підставі власної заяви.

БОВДУР Вадим Васильович

19.01.1950 р.н., директор ТЕЦ 1-2 виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №114, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

БОГУЦЬКИЙ Олександр Анатолійович

03.02.1961 р.н., майстер цеху паливопередачі ТЕЦ 1-2 виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №112, позапартійний.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

БОНДАР Володимир Миколайович

09.01.1949 р.н., коваль шахти ім.Ленінського Комсомолу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №77, позапартійний.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

БРАТЧЕНКО Василь Пантелейович

02.02.1942 р.н., підземний електрослюсар шахти «Світлопільська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №61, позапартійний.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ВЛАСЕНКО Іван Федорович

02.02.1944 р.н., електрослюсар брикетної фабрики «Байдаківська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №115, позапартійний.

Член комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

Депутатські повноваження визнані на 6 сесії міської ради 22.03.1991.

Депутатські повноваження достроково припинені на 14 сесії міської ради 28.05.1993 у зв’язку зі смертю.

ВОДОЛАЗКІН Олександр Семенович

08.08.1933 р.н., головний лікар центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №53, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

Депутатські повноваження достроково припинені на 6 сесії міської ради 22.03.1991 у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету.

ВОРОДІН Анатолій Іванович

12.07.1950 р.н., бригадир прохідників шахти «Верболозівська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №65, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

ВОРОНІН Петро Максимович

25.11.1953 р.н., інженер районного вузлу зв’язку, обраний по виборчому округу №32, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ВОРОПАЄВ Олександр Володимирович

28.06.1959 р.н., секретар парткому брикетної фабрики «Димитровська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №129, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії у справах молоді.

ГАЛЕНКО Сергій Володимирович

26.10.1961 р.н., лікар-психіатр психоневрологічної лікарні, обраний по виборчому округу №104, позапартійний.

Заступник голови постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

Депутатські повноваження достроково припинені на 10 сесії міської ради 05.03.1992 на підставі власної заяви.

ГАЦЕНКО Володимир Андрійович

03.03.1956 р.н., старший майстер заводу «Автоштамп», обраний по виборчому округу №91, позапартійний.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

ГЕРАСИМЕНКО Віталій Іванович

15.03.1938 р.н., голова профспілкового комітету рудоремонтного заводу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №97, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

ГЛУШКО Григорій Петрович

14.02.1949 р.н., секретар парткому первинної партійної організації заводу підйомно-транспортного устаткування, обраний по виборчому округу №11, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Обраний заступником голови міської Ради народних депутатів на 1 сесії міської ради 27.03.1990.

ГОЛИК Віктор Павлович

27.02.1956 р.н., електрозварювальник брикетної фабрики «Байдаківська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №117, позапартійний.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ГОНЧАР Анатолій Матвійович

27.10.1938 р.н., голова комітету профспілки відділу охорони при відділі внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №66, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

ГОНЧАРЕНКО Василь Миколайович

11.02.1931 р.н., бригадир водіїв автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №15, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ГОРЯКА Станіслав Володимирович

21.10.1948 р.н., завідуючий хірургічним відділенням поліклініки центральної міської лікарні, обраний по виборчому округу №70, позапартійний.

Голова постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

ГУНЬКО Микола Вікторович

01.10.1941 р.н., начальник цеху м’ясокомбінату, обраний по виборчому округу №67, позапартійний.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

ДМІТРІЄВ Олександр Федорович

18.09.1931 р.н., секретар партійного комітету автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №16, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ДУБІВКА Георгій Олексійович

18.07.1940 р.н., директор педагогічного училища, обраний по виборчому округу №28, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

ЕЛЬБАЗОВ Володимир Степанович

10.02.1938 р.н., вчитель середньої школи №15, обраний по виборчому округу №31, член Партії демократичного відродження України.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

Депутатські повноваження визнані на 10 сесії міської ради 05.03.1992.

ЖАХАЛОВ Валентин Володимирович

11.09.1949 р.н., журналіст, кореспондент міськрайонної газети «Ленінський прапор», обраний по виборчому округу №87, позапартійний.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування, заступник голови депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

ЗАБОЛОТНІКОВА Наталія Порфирівна

16.05.1950 р.н., директор Будинку піонерів і школярів ім.О.Шакало, обрана по виборчому округу №56, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії по народній освіті і культурі.

ЗАМРИГА Станіслав Анатолійович

14.08.1959 р.н., водій автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №132, позапартійний.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

ЗАПОРОЖЕЦЬ Таміла Максимівна

26.09.1937 р.н., голова міського комітету товариства Червоного Хреста УРСР, обрана по виборчому округу №49, позапартійна.

Секретар постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

ЗЛАТКІН Станіслав Анатолійович

06.05.1960 р.н., інженер ТЕЦ 1-2 виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №113, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

ІВАНЕНКО Руслан Станіславович

19.08.1967 р.н., токар заводу «Автоштамп», обраний по виборчому округу №64, позапартійний.

Член постійної комісії у справах молоді, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

ІЛЬЧЕНКО Віктор Михайлович

29.06.1950 р.н., інженер відділу капітального будівництва заводу «Автоштамп», обраний по виборчому округу №94, позапартійний.

Секретар постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

КАКУЛІНА Ольга Дмитрівна

23.07.1950 р.н., інженер інформаційно-обчислювального центру виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обрана по виборчому округу №82, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

КАЛІШЕВИЧ Віктор Степанович

16.05.1939 р.н., директор музичної школи №1, обраний по виборчому округу №42, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КАС’ЯНЕНКО Віктор Костянтинович

27.03.1948 р.н., машиніст екскаватора розрізу «Бандурівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №106, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

КІМЛИК Володимир Миколайович

08.02.1964 р.н., інженер по раціоналізації і новій техніці ремонтно-механічного заводу виробничого об’єднання «Украгропромреммаш», обраний по виборчому округу №105, позапартійний.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

КІСІЛЬОВ Анатолій Васильович

13.10.1949 р.н., голова виконкому Пантаївської селищної Ради, обраний по виборчому округу №134, позапартійний.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

КЛОЧКО Станіслав Миколайович

11.09.1939 р.н., майстер науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №25, позапартійний.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

КОБЕЛЯЦЬКА Світлана Володимирівна

14.07.1959 р.н., інженер-бригадир бюро технічної інвентаризації, обрана по виборчому округу №84, позапартійна.

Секретар постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

КОВАЛЕНКО Наталія Володимирівна

10.03.1956 р.н., директор середньої школи №12, обрана по виборчому округу №125, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КОВАЛЬЧУК Петро Миколайович

02.04.1940 р.н., секретар партійного комітету заводу підйомно-транспортного устаткування, обраний по виборчому округу №36, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

КОЖЕМ’ЯКІН Іван Іванович

1928 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №126, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

Депутатські повноваження визнані на 10 сесії міської ради 05.03.1992.

КОЛЕСНІКОВ Вячеслав Вікторович

21.03.1961 р.н., військовослужбовець військової частини 01094, обраний по виборчому округу №68, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

КОЛІСНИК Юрій Олексійович

25.06.1958 р.н., підземний гірничий робітник шахти ім.Ленінського Комсомолу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №74, позапартійний.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

КОНОГРАЙ Василь Петрович

02.04.1935 р.н., керівник групи конструкторів відділу №14 спеціального конструкторського бюро науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №85, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

КОНСТАНТИНОВ Євгеній Григорович

14.03.1949 р.н., електрозварювальник ремонтно-механічного заводу тресту «Кіровоградбуд», обраний по виборчому округу №37, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КОНТАР Вячеслав Несторович

26.10.1940 р.н., директор авторемонтного заводу, обраний по виборчому округу №22, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

КОРЕЦЬКИЙ Микола Іванович

18.01.1955 р.н., заступник начальника відділу охорони при відділі внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №47, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

КОРІНЬ Михайло Мусійович

02.01.1942 р.н., прокурор міста Олександрії, обраний по виборчому округу №2, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Депутатські повноваження достроково припинені на 9 сесії міської ради 20.09.1991 на підставі власної заяви.

КОРНІЄНКО Михайло Олександрович

16.10.1951 р.н., механік заводу залізобетонних виробів, обраний по виборчому округу №136, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

КОРОЛЬ Людмила Вікторівна

03.06.1954 р.н., директор середньої школи №6, обрана по виборчому округу №101, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КОРОТИНСЬКА Тетяна Михайлівна

06.11.1964 р.н., секретар комітету комсомолу середнього професійно-технічного училища №7, обрана по виборчому округу №107, позапартійна.

Член постійної комісії у справах молоді.

КОСЕНКО Катерина Євгенівна

23.03.1945 р.н., начальник промислової лабораторії райенергоуправління виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обрана по виборчому округу №109, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

КОШЕЛЕНКО Микола Васильович

01.01.1955 р.н., терміст заводу «Автоштамп», обраний по виборчому округу №93, позапартійний.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

КРАВЕЦЬ Валентина Миколаївна

12.02.1937 р.н., майстер зміни швейної фабрики, обрана по виборчому округу №57, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КРАВЦОВ Валентин Іванович

02.01.1949 р.н., електрослюсар заводу гірського воску, обраний по виборчому округу №83, позапартійний.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

КРАВЧЕНКО Володимир Іванович

01.02.1949 р.н., начальник виробничого відділу геологорозвідувальної експедиції, обраний по виборчому округу №20, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

КРАВЧЕНКО Наталія Павлівна

07.12.1967 р.н., заступник секретаря комітету комсомолу науково-виробничого об’єднання «Етал», обрана по виборчому округу №89, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії у справах молоді.

Депутатські повноваження достроково припинені на 14 сесії міської ради 28.05.1993 у зв’язку з виїздом за межі міської Ради.

КРИВКО Віктор Іванович

27.11.1955 р.н., електрослюсар шахти «Світлопільська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №59, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

КУДРЯ Володимир Ларіонович

17.10.1948 р.н., голова комітету профспілки фабрики діаграмних паперів, обраний по виборчому округу №98, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

КУЛІНІЧЕНКО Василь Михайлович

14.08.1952 р.н., майстер брикетної фабрики «Димитровська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №120, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

КУНИЦЬКИЙ Василь Захарович

15.04.1924 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №2, позапартійний.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

Депутатські повноваження визнані на 10 сесії міської ради 05.03.1992.

КУПЧЕНКО Олександр Павлович

08.03.1963 р.н., начальник планово-економічного відділу автотранспортного підприємства 13506, обраний по виборчому округу №8, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

КУЧЕРЕНКО Віктор Миколайович

03.01.1954 р.н., майстер заводу підйомно-транспортого устаткування, обраний по виборчому округу №39, позапартійний.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

КУЩ Володимир Іванович

19.08.1955 р.н., у поточному скликанні обирався депутатом двічі по виборчим округам №136 та №135.

– директор заводу залізобетонних виробів, обраний по виборчому округу №136, позапартійний.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

Депутатські повноваження достроково припинені 22.05.1990 у зв’язку з його обранням на посаду першого заступника голови міськвиконкому;

– директор заводу «Буддеталь», обраний по виборчому округу №135, позапартійний.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

Депутатські повноваження визнані на 10 сесії міської ради 05.03.1992.

ЛАЗАРЕНКО Василь Григорович

19.03.1950 р.н., заступник директора по виробництву розрізу «Бандурівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №102, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ЛАТИШ Владислав Тимофійович

25.02.1943 р.н., адвокат юридичної консультації м.Олександрії, обраний по виборчому округу №48, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

ЛЕБІДЬ Світлана Павлівна

04.09.1951 р.н., директор середньої школи №17, обрана по виборчому округу №72, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

ЛИМОРЕНКО Георгій Афанасійович

01.05.1945 р.н., інженер автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №14, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

Депутатські повноваження визнані на 9 сесії міської ради 20.09.1991.

ЛИТВИН Анатолій Васильович

29.05.1967 р.н., секретар комітету комсомолу педагогічного училища, обраний по виборчому округу №133, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

МАКЕЄВ Анатолій Петрович

01.09.1949 р.н., завідуючий відділенням комунальної гігієни міської санітарно-епідеміологічної станції, обраний по виборчому округу №54, позапартійний.

Голова постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

МАЛООК Валерій Олексійович

13.08.1948 р.н., директор розрізу «Костянтинівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №52, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

МАЛЯРЕНКО Петро Миколайович

18.06.1956 р.н., прохідник шахти ім.Ленінського Комсомолу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №81, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

МАНЖОС В’ячеслав Євгенович

26.07.1951 р.н., інженер-конструктор спеціального конструкторського бюро науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №88, позапартійний.

Заступник голови постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста, секретар депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

МАРКОВ Олександр Васильович

18.12.1949 р.н., головний інженер розрізу «Верболозівський», обраний по виборчому округу №123, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

МАРКОВ Юрій Якович

18.06.1938 р.н., учитель фізики неповної середньої школи №3, обраний по виборчому округу №10, позапартійний.

Заступник голови постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

МАРТИНЯК Валентина Овсіївна

10.05.1941 р.н., завідуюча яслами-садком №16, обрана по виборчому округу №24, позапартійна.

Секретар комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

МАСЛІНОВА Ганна Миколаївна

23.11.1959 р.н., секретар комітету комсомолу автобази виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обрана по виборчому округу №108, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

МАТЯЖ Анатолій Михайлович

10.08.1953 р.н., електромонтер райенергоуправління виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №110, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

МАТЯШ Валентина Іванівна

07.01.1942 р.н., директор будинку-інтернату ветеранів праці, обрана по виборчому округу №23, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

МАХИНЯ Василь Васильович

08.01.1935 р.н., генеральний директор виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №51, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

МИРОНОВ Костянтин Іванович

01.07.1941 р.н., електрослюсар шахти ім.Ленінського Комсомолу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №76, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

МОГИЛЕЙ Геннадій Терентійович

18.11.1950 р.н., вчитель середньої школи №15, обраний по виборчому округу №17, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по народній освіті і культурі, член депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

МОЗЖЕВ Юрій Іванович

08.09.1933 р.н., машиніст екскаватора розрізобудівельного управління №2 тресту «Олександріярозрізобуд», обраний по виборчому округу №119, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

МОРОЗ Василь Васильович

24.03.1963 р.н., перший секретар міського комітету комсомолу, обраний по виборчому округу №58, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

МОРОЗ Василь Олексійович

24.06.1942 р.н., інженер-конструктор фабрики діаграмних паперів, обраний по виборчому округу №100, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

МОСТОВИЙ Володимир Іванович

11.05.1965 р.н., майстер-бригадир ТЕЦ-3 виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №124, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

МОХ Андрій Іванович

24.10.1946 р.н., заступник директора з економіки заводу підйомно-транспортного устаткування, обраний по виборчому округу №6, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Секретар постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

НАУМОВ Борис Анатолійович

25.01.1942 р.н., заступник начальника цеху №12 спеціального конструкторського бюро науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №26, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

НЕВКИПІЛИЙ Микола Іванович

25.07.1940 р.н., слюсар рудоремонтного заводу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №96, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

НОВІКОВ Юрій Вікторович

21.04.1947 р.н., начальник цеху фабрики діаграмних паперів, обраний по виборчому округу №45, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

ОЛАДЕНКО Анатолій Васильович

19.01.1952 р.н., бригадир теслярів будівельного управління «Житлобуд», обраний по виборчому округу №29, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови постійної комісії по будівництву і промисловості будівельних матеріалів.

ОРЕХОВА Лідія Іванівна

29.09.1940 р.н., керуючий Агропромбанком, обрана по виборчому округу №21, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

ПІВНЯК Андрій Григорович

26.04.1949 р.н., директор міського побутового комбінату, обраний по виборчому округу №34, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ПІДОПРИГОРА Володимир Іванович

02.11.1957 р.н., старший оперуповноважений відділу внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №35, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

ПІХАЛЬОНОК Петро Максимович

27.08.1941 р.н., директор медичного училища, обраний по виборчому округу №41, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

ПОДРЄЗОВ Віктор Петрович

21.10.1948 р.н., директор шахти «Світлопільська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №60, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

ПРИХОДЬКО Олександр Дмитрович

19.03.1948 р.н., дільничий геолог розрізу «Костянтинівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №43, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

РИЖОВ Іван Миколайович

05.02.1936 р.н., голова міського комітету народного контролю, обраний по виборчому округу №7, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

РОГОЗА Володимир Якимович

09.06.1945 р.н., начальник загону воєнізованої пожежної охорони №1, обраний по виборчому округу №71, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

РОЖЕНКО Анатолій Федорович

04.11.1954 р.н., заступник начальника ливарного цеху рудоремонтного заводу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №75, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

РУДЕНКО Олексій Павлович

02.10.1951 р.н., заступник начальника відділу внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №31, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

Депутатські повноваження достроково припинені на 6 сесії міської ради 22.03.1991 на підставі власної заяви у зв’язку з виїздом з міста.

САВЧЕНКО Володимир Олександрович

22.12.1962 р.н., наладчик станків заводу підйомно-транспортого устаткування, обраний по виборчому округу №18, член Комуністичної партії України.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

САЗОНОВ Валерій Іванович

28.02.1957 р.н., секретар Кіровоградського територіального комітету профспілки робітників вугільної промисловості, обраний по виборчому округу №30, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

САМЧЕНКО Людмила Борисівна

02.10.1954 р.н., голова профспілкового комітету центральної міської лікарні, обрана по виборчому округу №139, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

СЕВІДОВ Анатолій Аврамович

16.08.1936 р.н., голова міського народного суду, обраний по виборчому округу №14, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Депутатські повноваження достроково припинені на 5 сесії міської ради 18.01.1991 на підставі власної заяви та у зв’язку з неможливістю суддів бути депутатами.

СЕНЬКО Сергій Іванович

11.10.1964 р.н., помічник машиніста бурового станка геологорозвідувальної експедиції, обраний по виборчому округу №13, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

СИТНІКОВ Валерій Іванович

02.08.1957 р.н., бригадир електрослюсарів підземних шахти ім.Ленінського Комсомолу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №80, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

СКАКУН Михайло Миколайович

12.11.1959 р.н., заступник командира роти по політичній частині відділу охорони при відділі внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №78, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по житлово-комунальному господарству і благоустрою міста.

СКІЧКО Олексій Омелянович

27.01.1946 р.н., секретар міськкому Комуністичної партії України, обраний по виборчому округу №127, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

З 27.03.1990 обраний головою міської Ради народних депутатів.

СОКОЛОВСЬКИЙ Олександр Іванович

09.01.1957 р.н., інженер-економіст розрізу «Верболозівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №130, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

СОЛОД Віктор Миколайович

22.12.1947 р.н., електрослюсар дільниці механічного підйому шахти «Верболозівська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №116, позапартійний.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

СОРОЧАН Анатолій Васильович

03.01.1939 р.н., заступник директора рудоремонтного заводу виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №95, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів.

СОСНОВСЬКИЙ Аркадій Миколайович

18.04.1955 р.н., шліфувальник заводу «Автоштамп», обраний по виборчому округу №92, позапартійний.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

СПІЛЬНИК Валентина Василівна

19.03.1946 р.н., завідуюча методичним кабінетом відділу народної освіти міськвиконкому, обрана по виборчому округу №19, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по народній освіті і культурі.

Депутатські повноваження визнані на 3 сесії міської ради 14.09.1990.

СТАСЮК Леонід Павлович

07.05.1944 р.н., головний лікар дитячої міської лікарні, обраний по виборчому округу №63, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

ТИХАНСЬКИЙ Володимир Терентійович

30.05.1952 р.н., співробітник міського відділу Управління комітету державної безпеки УРСР по Кіровоградській області, обраний по виборчому округу №126, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

Депутатські повноваження достроково припинені на 6 сесії міської ради 22.03.1991 на підставі власної заяви у зв’язку з виїздом з міста.

ТУПІКІН Микола Тихонович

26.01.1935 р.н., заступник директора по якості заводу «Поліграфтехніка», обраний по виборчому округу №38, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

ФЕДОРЕНКО Юрій Петрович

25.07.1951 р.н., заступник начальника по роботі з особовим складом районного відділу внутрішніх справ, обраний по виборчому округу №137, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ФІЛЬЧАКОВ Юрій Павлович

23.09.1944 р.н., начальник відділу робітничого постачання виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №122, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ФРІДМАН Михайло Борисович

17.01.1957 р.н., соціолог науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу № 1, позапартійний.

Член постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, голова депутатської групи по гласності міської Ради народних депутатів.

ХОДА Семен Костянтинович

03.02.1945 р.н., директор фабрики діаграмних паперів, обраний по виборчому округу №99, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ХОЦЬКИЙ Іван Олександрович

05.10.1944 р.н., електромонтер науково-виробничого об’єднання «Етал», обраний по виборчому округу №27, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування.

ЦАРЬОВ Ігор Вікторович

17.05.1964 р.н., лікар-бактеріолог міської санітарно-епідеміологічної станції, обраний по виборчому округу №86, позапартійний.

Член постійної комісії по охороні здоров’я і соціальному забезпеченню населення.

ЦИШКОВСЬКИЙ Олександр Олександрович

25.06.1935 р.н., директор по кадрах та побуту виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №135, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Депутатські повноваження достроково припинені 28.07.1991 у зв’язку зі смертю.

ЧАБАН Віталій Григорович

28.04.1964 р.н., вчитель історії середньої школи №5, обраний по виборчому округу №90, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії у справах молоді.

ЧЕРНОВ Микола Афанасійович

13.12.1926 р.н., голова міської ради ветеранів війни і праці, обраний по виборчому округу №62, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Заступник голови комісії мандатної, з питань депутатської діяльності та етики.

Депутатські повноваження достроково припинені на 14 сесії міської ради 28.05.1993 у зв’язку зі смертю.

ЧУБЕНКО Микола Олександрович

03.01.1946 р.н., гірничий робітник очисного вибою шахти «Верболозівська» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №121, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ШАУЛОВА Зоя Василівна

23.01.1949 р.н., начальник планового відділу управління торгівлі міськвиконкому, обрана по виборчому округу №4, позапартійна.

Секретар постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ШЕВЧЕНКО Раїса Іванівна

01.01.1943 р.н., директор хлібозаводу, обрана по виборчому округу №12, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по торговельному та побутовому обслуговуванню населення.

ШИНГАРЬОВ Володимир Якович

15.08.1953 р.н., військовослужбовець військової частини 01094, обраний по виборчому округу №140, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

ШЛЯПНІКОВ Іван Олексійович

23.03.1928 р.н., інженер автотранспортного підприємства 13561, обраний по виборчому округу №3, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

ШНАПЕР Борис Ілліч

16.01.1928 р.н., директор заводу гірського воску, обраний по виборчому округу №128, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Голова постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ШОЛОХОВ Микола Миколайович

29.05.1953 р.н., водій автотранспортного підприємства 13506, обраний по виборчому округу №9, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ШТЕЙН Борис Петрович

20.03.1949 р.н., електромонтер техслужби відділу охорони при відділі внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №73, позапартійний.

Член постійної комісії по промисловості, транспорту і зв’язку.

ЮНАК Анатолій Миколайович

18.07.1957 р.н., гірничий майстер розрізу «Костянтинівський» виробничого об’єднання по видобутку вугілля «Олександріявугілля», обраний по виборчому округу №44, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії у справах молоді.

ЯГОДЕНКО Михайло Михайлович

17.01.1945 р.н., заступник начальника по роботі з особовим складом відділу внутрішніх справ міськвиконкому, обраний по виборчому округу №131, член Комуністичної партії Радянського Союзу.

Член постійної комісії по законності і охороні державного і громадського порядку.

* Дані на момент обрання депутата.

На початок сторінки