Міська рада » Депутати четвертого скликання »

Олександрійська міська рада 4 скликання

Термін повноважень: 09.04.2002 – 25.04.2006
Загальний склад ради: 40 депутатів.
Міський голова:

ЦАПЮК Степан Кирилович

Секретар міської ради:

ДАВИДЕНКО Людмила Вадимівна

Постійні комісії міської ради:
1. Постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради
2. Постійна контрольна комісія міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна
3. Постійна комісія міської ради з питань містобудування, екології та раціонального природокористування
4. Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді і спорту
5. Постійна комісія міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
6. Постійна комісія міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин
7. Постійна комісія мандатна міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку

Система виборів: мажоритарна. Вибори відбулися 31.03.2002.

Фракції/групи, представлені в міській раді:
Депутатська група «За майбутнє Олександрії» (утворена на 2 сесії міської ради, 19.04.2002);
Депутатська група «За соціальну справедливість» (утворена на 2 сесії міської ради, 19.04.2002, увійшли до складу депутатської більшості);
Депутатська група «Новий форум» (утворена на 14 сесії міської ради, 06.05.2003, припинила свою діяльність на 35 сесії міської ради 29.10.2004);
Депутатська фракція «Трудова Україна» (утворена на 32 сесії міської ради 25.06.2004, припинила свою діяльність на 44 сесії міської ради 29.04.2005);
Депутатська фракція «Партія регіонів» (утворена на 44 сесії міської ради 29.04.2005);
Депутатська фракція «Наша Україна» (утворена на 50 сесії міської ради 26.08.2005);
Міжфракційна депутатська група Олександрійської міської ради (утворена на 54 сесії міської ради 25.11.2005).

Персональний склад Олександрійської міської ради 4 скликання*:

АНАНЬЄВ Вячеслав Іванович

20.01.1949 р.н., директор Марто-Іванівського загальноосвітнього навчального закладу, обраний по виборчому округу №40, висунутий зборами трудового колективу Марто-Іванівського загальноосвітнього навчального закладу, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради (вийшов зі складу групи на 57 сесії міської ради 12.01.2006).

БІДЖАКОВ Анатолій Георгійович

08.04.1951 р.н., директор станції технічного обслуговування в м.Олександрії відкритого акціонерного товариства «УкрВолгатехсервіс», обраний по виборчому округу №14, висунутий самовисуванням, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань містобудування, екології та раціонального природокористування, голова депутатської групи «Новий форум», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

БАДЬОН Василь Пилипович

12.07.1944 р.н., директор Олександрійського геріатричного будинку-інтернату, обраний по виборчому округу №33, висунутий зборами трудового колективу Олександрійського геріатричного будинку-інтернату, позапартійний.
Член постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської групи «Новий форум», член депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

БАКАЙ Василь Васильович

04.07.1941 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №6, висунутий міським осередком Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «За соціальну справедливість».

БАЧИНСЬКИЙ Володимир Миколайович

06.04.1962 р.н., головний лікар центральної міської лікарні м.Олександрії, обраний по виборчому округу №3, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, позапартійний.
Голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна».

БОГОЯВЛЕНСЬКА Олена Миколаївна

27.05.1971 р.н., завідуюча дезінфекційним відділом Олександрійської міської санітарно-епідеміологічної станції, обрана по виборчому округу №15, висунута міським осередком політичної партії «Яблуко», член політичної партії «Яблуко».
Член постійної комісії міської ради з питань містобудування, екології та раціонального природокористування, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Наша Україна» (вийшла зі складу фракції на 53 сесії міської ради 28.10.2005), секретар міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

БОЛІЛИЙ Петро Олексійович

18.06.1966 р.н., директор товариства з обмеженою відповідальністю «Олександрит», обраний по виборчому округу №31, висунутий зборами виборців громадського об’єднання «Асоціація підприємств і підприємців» м.Олександрії, позапартійний.
Член постійної контрольної комісії міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна».
Депутатські повноваження достроково припинені у березні 2005 року у зв’язку зі смертю.

БОРИСЕНКО Антоніна Олександрівна

26.09.1943 р.н., директор об’єднання школи-садка №10, обрана по виборчому округу №24, висунута зборами трудового колективу об’єднання школи-садка №10, член Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє».
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ВОЛКОВ Сергій Андрійович

25.11.1954 р.н., лікар-психотерапевт лікувально-профілактичного центру «Логос» товариства з обмеженою відповідальністю «Нетава», обраний по виборчому округу №32, висунутий зборами виборців громадського об’єднання «Асоціація підприємств і підприємців» м. Олександрії, позапартійний.
Голова постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «Новий форум», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

ГОНЧАРЕНКО Василь Миколайович

11.02.1931 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №5, висунутий зборами виборців за місцем проживання, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ГРИЦЕНКО Сергій Петрович

26.06.1968 р.н., підприємець, обраний по виборчому округу №12, висунутий зборами виборців громадського об’єднання «Асоціація підприємств і підприємців» м.Олександрії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

ДАВИДЕНКО Людмила Вадимівна

18.12.1961 р.н., директор загальноосвітнього навчального закладу №12, обрана по виборчому округу №35, висунута зборами виборців за місцем проживання, член Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє».
З 19.04.2002 обрана секретарем Олександрійської міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

ДРОБИШЕВ Анатолій Іванович

16.10.1949 р.н., лікар функціональної діагностики центральної міської лікарні №1 м.Олександрії, обраний по виборчому округу №25, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ДЮБКІН Анатолій Леонідович

11.04.1952 р.н., приватний підприємець, обраний по виборчому округу №21, висунутий громадським об’єднанням «Олександрія – наш дім», позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань містобудування, екології та раціонального природокористування, член депутатської групи «Новий форум» (оголосив про вихід із групи на 33 сесії міської ради 03.09.2004), член депутатської фракції «Партія регіонів».

ЗЛАКОМАН Володимир Омелянович

19.02.1937 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №9, висунутий міським осередком Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «Новий форум», член депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

ЗЛАКОМАН Леонід Омелянович

30.03.1951 р.н., заступник голови правління відкритого акціонерного товариства Автотранспортне підприємство 13506, обраний по виборчому округу №26, висунутий зборами виборців за місцем проживання, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «Новий форум», голова депутатської фракції «Наша Україна», голова міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

КОВАЛЕНКО Сергій Петрович

28.10.1969 р.н., директор Олександрійського колегіуму, обраний по виборчому округу №20, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, член Народно-Демократичної партії.
Голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», заступник голови депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

КОНЮШЕНКО Володимир Іванович

02.05.1974 р.н., директор Олександрійської філії по забезпеченню нафтопродуктами закритого акціонерного товариства «РУР ГРУП С.А.», обраний по виборчому округу №11, висунутий зборами трудового колективу військової частини 2269, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

КОСТЕНКО Марія Григорівна

09.07.1944 р.н., начальник відділу по соціальній роботі відкритого акціонерного товариства Науково-виробниче об’єднання «Етал», обрана по виборчому округу №23, висунута зборами трудового колективу Науково-виробниче об’єднання «Етал», член політичної партії «Трудова Україна».
Голова постійної контрольної комісії міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна, голова депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», голова депутатської фракції «Партія регіонів».

КРАВЧУК Лідія Петрівна

21.08.1944 р.н., директор загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10, обрана по виборчому округу №30, висунута зборами трудового колективу загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №10, позапартійна.
Член постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

КУДРЯ Володимир Іларіонович

17.10.1948 р.н., керуючий комунальним підприємством «Трест зеленого будівництва», обраний по виборчому округу №27, висунутий міським осередком Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Голова постійної комісії міської ради з питань містобудування, екології та раціонального природокористування, голова депутатської групи «За соціальну справедливість».

КУКУРУЗА Володимир Зіновійович

13.04.1957 р.н., тимчасово не працює, обраний по виборчому округу №22 16.02.2003, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Член постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «Новий форум».
Депутатські повноваження визнані на 14 сесії Олександрійської міської ради 06.05.2003.
Депутатські повноваження достроково припинені у зв’язку з обранням 20.07.2003 Пантаївським селищним головою.

ЛІСОВИЦЬКИЙ Сергій Анатолійович

14.10.1960 р.н., голова правління відкритого акціонерного товариства «АТП-13506», обраний по виборчому округу №2, висунутий зборами виборців громадського об’єднання «Асоціація підприємств і підприємців» м.Олександрії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

ЛАРІНА Наталія Борисівна

18.08.1959 р.н., директор Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ №17 – ліцей), обрана по виборчому округу №22, висунута зборами трудового колективу Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ №17 – ліцей), міським осередком Народно-Демократичної партії, член Народно-Демократичної партії.
Достроково склала депутатські повноваження на 3 сесії міської ради 07.06.2002 у зв’язку з обранням 19.04.2002 членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальником управління освіти міської ради.

ЛЕЩЕНКО Віктор Васильович

12.01.1955 р.н., завідуючий терапевтичним відділенням міської лікарні №2, обраний по виборчому округу №36, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, член Народно-Демократичної партії.
Член постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

МАЛООК Валерій Олексійович

13.08.1948 р.н., директор розрізу «Костянтинівський», обраний по виборчому округу №17, висунутий зборами трудового колективу розрізу «Костянтинівський», член політичної партії «Трудова Україна».
Член постійної контрольної комісії міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна».

МАРТИНЯК Валентина Овсіївна

10.05.1941 р.н., завідуюча санаторним дошкільним закладом №16, обрана по виборчому округу №8, висунута зборами трудового колективу санаторного дошкільного закладу №16, позапартійна.
Член постійної контрольної комісії міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Партія регіонів».

МОЗГОВА Даріко Михайлівна

21.10.1954 р.н., головний лікар психіатричної лікарні, обрана по виборчому округу №34, висунута міським осередком Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє», член Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє».
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна».

МУЩЕНКО Яків Микитович

17.08.1934 р.н., заступник директора з навчально-виховної роботи Пантаївської школи-інтернату, обраний по виборчому округу №38, висунутий міським осередком Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, член депутатської групи «За соціальну справедливість».

ОРЕЛ Тамара Іванівна

23.04.1943 р.н., директор загальноосвітнього навчального закладу №4, обрана по виборчому округу №7, висунута міським осередком Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє», член Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє».
Член постійної комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ОСІНСЬКИЙ Олександр Васильович

11.01.1957 р.н., директор приватного підприємства «Полюс», обраний по виборчому округу №22 у вересні 2002, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Депутатські повноваження визнані на 8 сесії міської ради 29.10.2002.
Депутатські повноваження достроково припинені у зв’язку зі смертю 07.11.2002.

РОЖКОВ Микола Степанович

09.05.1947 р.н., заступник начальника цеху №1 закритого акціонерного товариства «Автоштамп», обраний по виборчому округу №4, висунутий зборами виборців за місцем проживання, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

РУШКОВСЬКИЙ Олександр В’ячеславович

, 06.06.1965 р.н., генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Медіфарм», обраний по виборчому округу №19, висунутий міським осередком Партії Регіонів, член Партії Регіонів.
Голова постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

СІБІРЦЕВ Андрій Вікторович

24.02.1967 р.н., підприємець, обраний по виборчому округу №13, висунутий міським осередком політичної партії «Яблуко», позапартійний.
Член постійної контрольної комісії міської ради з питань приватизації майна, житла, землі та використання комунального майна, член депутатської групи «Новий форум», член депутатської фракції «Наша Україна» (оголосив про вхід до фракції на 53 сесії міської ради 28.10.2005), член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

СКОРОХОД Сергій Олександрович

09.12.1960 р.н., голова сільськогосподарського фермерського господарства «Степ», обраний по виборчому округу №37, висунутий зборами виборців громадського об’єднання «Асоціація підприємств і підприємців» м.Олександрії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

СМАКУЛА Микола Мирославович

06.07.1960 р.н., заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Хімвіскпром», обраний по виборчому округу №39, висунутий міським осередком політичної партії «Яблуко», позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

СТАСЮК Леонід Павлович

07.05.1944 р.н., головний лікар міської дитячої лікарні, обраний по виборчому округу №18, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ТЕЛЮК Олександр Миколайович

15.06.1967 р.н., начальник Олександрійського міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області, обраний по виборчому округу №31 26.06.2005, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Член постійної комісії мандатної з питань депутатської діяльності, етики, законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської фракції «Наша Україна», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.
Депутатські повноваження визнані на 50 сесії Олександрійської міської ради 26.08.2005.

ТКАЧЕНКО Олександр Аркадійович

07.05.1963 р.н., директор виробничо-комерційної фірми «Оксамит», обраний по виборчому округу №22 02.11.2003, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та діяльності підприємств, розташованих на території міської ради, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.
Депутатські повноваження визнані на 25 сесії Олександрійської міської ради 27.11.2003.

ТУРСЬКИЙ Андрій Валерійович

16.04.1965 р.н., приватний підприємець, обраний по виборчому округу №28, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань промислової політики, інноваційно-інвестиційних, тендерних та кредитно-гарантійних відносин, член депутатської групи «Новий форум», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

ХІРСА Володимир Петрович

02.10.1951 р.н., головний лікар станції швидкої медичної допомоги, обраний по виборчому округу №10, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «Новий форум», член міжфракційної депутатської групи Олександрійської міської ради.

ХОЛОДОВ Олександр Фомич

30.01.1939 р.н., завідуючий хірургічним відділенням центральної міської лікарні, міський хірург, обраний по виборчому округу №16, висунутий міським осередком Народно-Демократичної партії, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ШКРОБ Геннадій Дмитрович

21.09.1963 р.н., лікар-дерматовенеролог шкірно-венерологічного диспансеру, обраний по виборчому округу №1, висунутий шляхом самовисування, позапартійний.
Член постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії».

ШУМЕЙКО Анатолій Миколайович

10.02.1961 р.н., пенсіонер, обраний по виборчому округу №29, висунутий міським осередком Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії «За добробут та соціальний захист народу».
Голова постійної комісії мандатної міської ради з питань депутатської діяльності, етики законності та охорони державного і громадського порядку, член депутатської групи «За майбутнє Олександрії, член депутатської фракції «Трудова Україна», член депутатської фракції «Партія регіонів».

* Дані на момент обрання депутата.

На початок сторінки