Новини »

Олександрія феєрично відсвяткувала свій 275-літній ювілей

30.05.2021, 23:42

Фінальною крапкою у святкуванні ювілейного Дня міста стала масштабна концертна програма, яка розгорнулася сьогодні ввечері на площі Соборній. Свою майстерність для олександрійців та гостей міста демонстрували різні творчі колективи та молодіжні гурти. Також порадували глядача й обласні виконавці, які теж виступали на нашій сцені.
Продовжилося святкування урочистостями та нагородженням переможців щорічного конкурсу “Олександрієць року”, присвоєнням звання “Почесний громадянин міста Олександрії” та врученням відзнак “За заслуги перед містом”. Цю почесну місію виконали міський голова Сергій Кузьменко та секретар міської ради Вікторія Косяк.
Після цього пройшло урочисте нагородження тих, кого громада за підсумками конкурсу, визнала кращими з кращих відповідно до номінацій.
У номінації «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ» рішенням ради конкурсу переможцем обрано приватного підприємця ЖОСАНА ОЛЕКСАНДРА КАРПОВИЧА.
У номінації «ТАЛАНТ РОКУ» переможцем стала СТУДІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ «Viva».
Перемогу в номінації «КЕРІВНИК РОКУ» отримав директор навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій» ШУЛЬГА РУСЛАН ЮРІЙОВИЧ.
«ГРОМАДСЬКИМ ЛІДЕРОМ РОКУ» обрано голову благодійної організації Олександрійський благодійний фонд «Шлях до життя» ТРИМБАЧА АНАТОЛІЯ ЛЕОНІДОВИЧА.
У номінації «МОЛОДІЖНИЙ ЛІДЕР РОКУ» переможцем обрано вчителя фізичного виховання, тренера з військово-спортивного багатоборства ГО Патріотично-спортивного клубу «Захист» КРАВЧЕНКА ОЛЕКСІЯ МИКОЛАЙОВИЧА.
«ПРОФЕСІОНАЛОМ РОКУ» став голова правління ОСББ «АРКА» ГОНЧАРЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ.
У номінації «УСТАНОВА, ПІДПРИЄМТВО, ЗАКЛАД, ОРГАНІЗАЦІЯ РОКУ» перемогла ШКОЛА УСНОГО РАХУНКУ «СОРОБАН».
Переможцям були вручені пам’ятні статуетки і дипломи.
Рішенням сесії Олександрійської міської ради звання “Почесний громадянин міста Олександрія” присвоєно посмертно Табунцю Олександру Івановичу, завідувачу інфекційного відділення стаціонару Центральної міської лікарні. Пам’ятний знак та стрічку отримала його дружина.
Почесна відзнака громади «За заслуги перед містом Олександрією» вручена трьом видатним олександрійцям.
Директору Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи у 1982 – 2016 роках Городецькій Жанні Феодосіївні; голові ради ветеранів спорту в місті Олександрії Олефірову Миколі Йосиповичу та вчителю математики Ліцею інформаційних технологій Халізовій Ларисі Іванівні.
Зі сцени до містян звернувся Сергій Кузьменко, який сказав: «Ми любимо наше місто по-різному, але ми любимо його всі однаково. Я теж люблю Олександрію за те, що в цьому місті є ви, олександрійці». На цій урочистій ноті офіційна частина свята була завершена.
Після цього розпочався довгоочікуваний концерт зірки української естради – Діми Монатіка. Ніхто на концерті не залишився байдужим, адже всі разом із зіркою співали пісень, фотографувалися, танцювали під запальні музичні ритми.
Завершилося відзначення 275-го Дня народження Олександрії яскравим феєрверком, незабутніми враженнями та оплесками усіх учасників святкового дійства.

Більше фото за посиланням:

https://www.facebook.com/olexrada.kr/photos/pcb.193526762641959/193525909308711/