Новини »

Статистика захворювання на коронавірус та пневмонію в Олександрії

28.04.2021, 17:53

За даними управління охорони здоров’я від початку пандемії через інфекційне відділення центральної міської лікарні було проліковано 549 осіб, із них 377 пацієнтів цьогоріч. Загалом, за весь час пандемії в умовах стаціонару та амбулаторно лікування отримали 1355 громадян, у цьому році 981 людина. Також за весь період зафіксовано 51 летальний випадок.
Для лікування хворих на коронавірусну інфекцію на базі центральної міської лікарні вже виділено 70 ліжок. Окрім того, у розпорядженні медичного закладу 8 апаратів ШВЛ, 48 концентраторів та 70 балонів для поповнення запасів кисню, якого за добу споживається близько 1800 л. Інфекційне відділення повністю забезпечене медичними препаратами для лікування хворих з COVID-19 та деззасобами.
Поряд із коронавірусом варто розглядати і поширення пневмонії, яка також значно впливає на епідеміологічну ситуацію в місті. Від початку року проліковано 465 хворих з відповідним діагнозом, враховуючи ускладнення коронавірусною хворобою. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, спостерігається зростання даного показнику на 200 %. Летальних випадків зафіксовано 38.
Стаціонарне лікування пацієнтів проходить не лише у терапевтичному відділені центральної міської лікарні, а й на базі районної лікарні, де наразі доступні 60 ліжок.
Одна із причин високої смертності від коронавірусу та пневмонії, яку називають медичні фахівці, це невчасні звернення людей, коли захворювання прогресує і громадяни потрапляють до лікарні у вкрай важкому стані. Також в деяких випадках перебіг хвороби такий, що стан хворого різко погіршується й ускладнюється процес його лікування.
Епіддезбригади Олександрійського ММВ з початку року провели 48 дезінфекційних заходів у вогнищах СOVID-19, серед них 13 у квітні.
Тому варто пам’ятати про карантинні обмеження, зберігати дистанцію, уникати скупчень людей, особливо у вихідні та святкові дні, коли спостерігається різке збільшення інфікування населення. Особливо актуальною дана інформація є напередодні великодніх свят.