28 листопада з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня, у бібліотеці для дітей провели розважальну програму.
Захід організовано у співпраці міського центру соціальних служб та центральної бібліотечної системи для особливих діток з громадських організацій «Віра» та «Серце матері». Загалом вдалося залучити 48 дітлахів.
Працівники бібліотеки підготували спеціально адаптовану цікаву культурно-ігрову програму за мотивами української народної казки «Коза-дереза» з піснями, танцями та конкурсами.
Наприкінці директор центру соціальних служб Сергій Яценко від імені міського голови Сергія Кузьменка привітав дітей і роздав їм солодкі подарунки.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/photo_2022-11-28_16-16-16.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/photo_2022-11-28_16-16-17-2.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/photo_2022-11-28_16-16-17.jpg)