29 грудня міський голова Сергій Кузьменко разом з секретарем міської ради Вікторією Косяк відвідали Центр соціальної допомоги та реабілітації «Джерело життя», який знаходиться у Перемозькому мікрорайоні.
Сьогодні тут живе і виховується 26 дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки і піклування.
Сергій Кузьменко привітав дітлахів з прийдешніми святами, побажав мирного неба, радісних і світлих днів та подарував кожному солодощі й фрукти.
Вихованці, у свою чергу, щиро і відкрито зустріли гостей та показали їм різдвяну виставу, яку самі вивчили і розіграли, а один із хлопчиків подарував міському голові маленьку гітару, яку зробив власними руками.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4599.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4601.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4617.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4661.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/IMG_4690.jpg)