До Дня Соборності України бібліотеки Олександрійської міської бібліотечної системи провели низку заходів з метою донести до молодого покоління роль духовної консолідації всього населення країни, єдності усіх її громадян, незалежно від їхньої національності, особливо у воєнний час.
Заходи були найрізноманітніші: патріотичні квести та майстер-класи, історичні пазли та хронографи, тематичні заняття гуртків з моделювання тощо.
Участь у них взяли учні гімназій та ліцеїв, студенти коледжу культури і мистецтв та всі охочі олександрійці.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/326797974_917273216109538_3586390718110901347_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/326440175_864657144742694_2663326984455643191_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/326226639_494350566146178_103459201881406223_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/326218003_2985863795054124_6963302670891956857_n.jpg)