У центральній бібліотеці Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи розпочалися заняття з англійської мови для дітей віком від 9 до 11 років (в більшості – з внутрішньо переселених родин) під керівництвом Рибницької Тетяни – висококваліфікованого викладача англійської мови та літератури з м. Харкова, яка працює за Британською методикою викладання.
Навчання побудоване у форматі інтерактивних уроків, з актуальними темами та ресурсами. Заняття допомагають дітям покращити навички спілкування англійською мовою, багато часу приділяється для практичного засвоєння розмовної англійської, роботи в групах і парах.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/328024259_1220053482279728_2575632972468410164_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/327910974_848390299596591_4737662625886650960_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/327147876_513611937332812_2903867269857469075_n.jpg)