Молодь Олександрії, яка виявила бажання взяти участь і пройшла відбір в проєкті «Волонтер+» за бібліотечною програмою «З любов’ю до дітей, з Перемогою в серці», розпочала реалізацію своїх молодіжних ініціатив.
У центральній міській бібліотеці для дітей відбулося перше заняття з англійської мови. Волонтери мотивували малечу цікавими завданнями та вправами, під час яких практикувалася усна мова.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/329683962_1811486955899435_1354504915894684732_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/329682863_529484355995092_411645577684023426_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/327166758_598264588782583_819857006699540061_n.png)
Інша група волонтерів завітала до дитячої бібліотеки та залучила дітлахів до майстер-класу з елементами театралізації «Весела хмаринка», який супроводжувався, крім творчого процесу, ще й цікавими завданнями, піснями, танцями, іграми у супроводі казкових героїв.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328111933_1051229479601163_8030638332886111367_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/329238622_854333512299404_760260682028161560_n.jpg)
А команда волонтерів-аніматорів спробувала свої сили, влаштувавши на замовлення веселий день народження для іменинниці Мар’яни з танцювальним майданчиком, захоплюючими іграми, приємним спілкуванням з однолітками та волонтерами у ролі улюблених персонажів книг та мультфільмів.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/329014318_1342511466292028_451442783803624333_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328235603_703493008167333_7004968963717096962_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/328123318_877294900219762_4371911752970101044_n.jpg)
Проєкт втілюється у рамках програми «Підтримка молоді Кіровоградської області», яку реалізує ГО Слов’янський культурний центр “Задзеркалля” у партнерстві з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine.