Понад 15 тисяч гривень вдалося зібрати під час благодійного турніру з футзалу на підтримку Збройних Сил України, який відбувся в Олександрії 11-12 лютого.
Участь у ньому взяли 12 місцевих команд, які грали у футзал – різновид футболу, що проходить з меншою кількістю гравців у команді та на майданчику з твердим покриттям.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-13_10-42-11-715.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-13_10-42-10-944.jpg)
Усі зібрані кошти з турніру передані до Координаційного центру волонтерів Олександрії, які наразі збирають кошти на Starlink та інші потреби військових.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/zobrazhennya_viber_2023-02-13_11-23-52-915-1.jpg)
Захід проходив за сприяння Олександрійської районної військової адміністрації та групи цивільно-військового співробітництва штабу військової частини А7341 за підтримки громадського формування «Капеланський патруль». Організатор ГО «НМОТЦ ЖУРАВЕЛЬ». Партнер заходу – ФК «Олександрія».