Сьогодні, 15 лютого, у ході мітингу-реквієму з нагоди 34-ї річниці виведення військ з Афганістану та дню вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав відбулися нагородження.
За активну життєву позицію з вирішення проблем ветеранів війни, учасників бойових дій, плідну громадську діяльність з патріотичного виховання молоді міста та з нагоди 34-ї річниці міський голова Сергій Кузьменко нагородив олександрійців Анатолія БУДНИКА, Олександра МАКАРЕВИЧА та Григорія БУДНИКА грамотами Олександрійської міської ради.
Подяки міського голови вручені Олександру ПОЛІЩУКУ та Ніні ТЕРЕНТЬЄВІЙ.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7330.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7251.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7250.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7336.jpg)