16 лютого до Координаційного центру волонтерів завітали вихованці Центру соціальної допомоги та реабілітації «Джерело життя». Разом із представником служби у справах дітей вони передали для наших захисників страви швидкого приготування, ліки та обереги, які виготовили власноруч.
У переддень до цього, діти побували на майстер-класі, який провела учасниця молодіжного парламенту Валерія Байсак. Вона допомогла вихованцям центру та іншим парламентарям зробити патріотичні обереги у вигляді голубів. Саме ці дитячі вироби волонтери і передадуть воїнам на фронт.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-16_09-41-16.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-16_09-41-33.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/photo_2023-02-16_09-41-54.jpg)
Таким чином, діти-сироти вирішили підтримати військових, показати їм свою повагу і турботу, адже воїни щоденно захищають мирне життя і свій народ.
У свою чергу, координаторка волонтерського центру Ірина Кабанова зробила дітям символічні подарунки, дякуючи їм за небайдужіть і доброту.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7489.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7494.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7510.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/02/IMG_7536.jpg)