QR Code
phone_iphone

Олександрійці на Кубку світу з кікбоксингу WAKO вибороли два «золота»

14-16 червня в столиці Угорщини Будапешті відбувся 29 Кубок світу з кікбоксингу WAKO. Майже 4 000 учасників із 50 країн світу, три дні змагань і збірна України посіла 3-тє командне місце у медальному заліку, поступившись збірній Угорщини та польській команді.

Внесок у результат збірної України зробили й хлопці з Олександрійського ПСК «ЗАХИСТ» та Дитячо-юнацької спортивної школи №2, завоювавши 2 золоті нагороди.

Переможці – Нікіта Тертишний та Данило Яковенко, тренери Олексій Кравченко та Сергій Торожнюк.

Для третього учасника – Арсенія Коржова (тренер Сергій Торожнюк) цей Кубок світу став важливим досвідом та викликом рухатися далі з ще більшим завзяттям.

Вітаємо хлопців і тренерський склад із перемогами і бажаємо рухатися тільки вперед – до нових досягнень та результатів.