Поліцейські офіцери громади Олександрійської ТГ Андрій Карпенко та Ігор Маркович провели звітну зустріч із громадою за перше півріччя 2024 року.
У присутності старост, фахівців соціальних служб, керівництва місцевих ліцеїв та місцевих мешканців були доведені результати роботи поліцейських. Також було висвітлено проблемні питання на території громади та алгоритми їх вирішення.
Поліцейські офіцери звітують перед громадою
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2024/07/IMG_20240712_165058_085.jpg)