5 жовтня у Театральному сквері відбулася туристична естафета-квест для студентської молоді «Мандруємо разом».
В Організації квесту були задіяні працівники інформаційно-туристичного центру «Олександрія», музейного відділу «Будинок Дмитра Чижевського», бібліотек, Будинку дитячої та юнацької творчості, Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій, які підготували для учасників цікаві завдання.
На локаціях команди на швидкість збирали туристичний рюкзак, екіпірувались у спальний мішок, нарізали овочі для польової каші, проходили лабіринти, виконували інтелектуальні завдання та на швидкість одягали обмундирування поліцейських і пожежних.
Наприкінці квесту учасники заходу отримали заохочувальні призи та скуштували приготований куліш.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5645.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5664.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5681.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5700.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5703.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_5767.jpg)