У рамках відзначення Дня захисників і захисниць України в Олександрії відбулася виставка-продаж унікальних речей. Просто неба на центральній площі облаштували місця, де до уваги перехожих представили картини, предмети декоративно-прикладного ужитку та обереги для воїнів.
Містяни мали можливість оглянути полотна, вибрати на їх погляд найкраще та придбати його. Охочі купували обереги, писали на них побажання і клали їх до скриньки, яку волонтери згодом передадуть на фронт.
Поряд прогулювалося Бавовнятко й олександрійці за символічну плату залюбки фотографувалися з ним.
Усі кошти, отримані в результаті благодійної виставки-продажу направлять до Координаційного центру волонтерів. За них планується купити тепловізор для олександрійських бійців, що зараз перебувають на передовій.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6527.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6530.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6534.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6544.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6549.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6551.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6562.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6583.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6589.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6607.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6610.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6612.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/10/IMG_6622.jpg)