Оголошення »

Оголошення про конкурс

20.01.2022

Виконавчий комітет Олександрійської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу для забезпечення підготовки матеріалів по проведенню засідань конкурсного комітету щодо організації та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Олександрійської територіальної громади.
Умовами конкурсу є:
1. Комітетом з визначення робочого органу є конкурсний комітет по проведенню конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в адміністративно – територіальних межах Олександрійської територіальної громади.
Організації (підприємства), бажаючі брати участь у конкурсі, повинні мати фахівців та досвід роботи не менше 3-х років з питань організації пасажироперевезень, мати суспільний авторитет в організації пасажироперевезень у місті, районі, області. Мати статус державного, комунального або приватного підприємства.
2. Організація (підприємство), бажаюча брати участь у конкурсі по відбору робочого органу, повинна:
а) надати заяву відповідної форми;
б) надати слідуючий перелік документів:
– копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання, завірену нотаріально;
– засвідчену в установленому порядку копію довідки про включення підприємства до єдиного державного реєстру підприємств, установ, організацій;
– довідку державної податкової інспекції про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах;
– копію Статуту (Положення) підприємства, організації, завірену нотаріально;
– кошторис витрат для підготовки засідання конкурсного комітету на один об’єкт конкурсу;
– копії трудових книжок фахівців, завірені нотаріально;
– копії дипломів фахівців, завірені нотаріально;
– інформацію про матеріально-технічну базу.
3. До участі у конкурсі не допускаються претенденти, які:
– надають послуги з перевезень;
– провадять діяльність на ринку транспортних послуг;
– представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;
– визнані банкрутами або щодо яких порушено процедуру банкрутства (за винятком тих, стосовно яких проводиться процедура санації), або які проходять і процедуру ліквідації суб’єкти господарювання;
– подали для участі в конкурсі документи в неповному обсязі або такі, що містять недостовірну інформацію.
Документи на конкурс приймаються по 09.02.2022 року у кімнаті № 211 будинку міської ради за адресою: 28000, м. Олександрія, проспект Соборний, 59.
Конкурс відбудеться 10.02.2022 року о 14-00 год. у кімнаті № 203 будинку міської ради по пр. Соборний, 59.
За довідками та бланками заяв просимо звертатися до управління економіки міської ради за адресою: 28000, м. Олександрія, проспект Соборний, 59, к. 211.
Телефони для довідок: 70725, 71206.