Міська рада » Депутати п'ятого скликання »

Олександрійська міська рада 5 скликання

Термін повноважень: 25.04.2006 – 12.11.2010
Загальний склад ради: 50 депутатів.
Міський голова:

СКІЧКО Олексій Омелянович

Секретар міської ради:

БОГОЯВЛЕНСЬКА Олена Миколаївна
(06.05.2006 – 02.10.2009)

СТАВИЦЬКА Вікторія Іванівна
(16.10.2009 – 12.11.2010)

Постійні комісії міської ради:
1. З питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування
2. З питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів
3. З питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики
4. З питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій
5. З питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту
6. З питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення
7. З питань комунальної власності та житлово-комунального господарства
8. З питань приватизації майна, житла, землі

Система виборів: пропорційна. Вибори відбулися 26.03.2006.

Фракції/групи, представлені в міській раді:
Фракція «Блок Юлії Тимошенко»;
Депутатська фракція Партії регіонів;
Депутатська фракція «Наша Україна» (з 22.05.2009 перейменована у фракцію «Рідне місто»);
Депутатська група «За соціальну справедливість».

Депутати Олександрійської міської ради 5 скликання

20.01.1953 р.н., начальник Олександрійського міського району електромереж відкритого акціонерного товариства «Кіровоградобленерго», обраний від Блоку «Наша Україна», член політичної партії «Народний Союз «Наша Україна».
Голова постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

12.07.1944 р.н., директор Олександрійського геріатричного пансіонату, обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

04.07.1941 р.н., пенсіонер, обраний від Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, член депутатської групи «За соціальну справедливість».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

28.02.1961 р.н., завідувач офтальмологічним відділенням міської лікарні №1 м.Олександрії, обраний від Партії регіонів, позапартійний.
Член постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

06.04.1962 р.н., заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження достроково припинені на 2 сесії міської ради 05.05.2006 у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та призначенням заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

14.02.1981 р.н., тимчасово не працює, обраний від Комуністичної партії робітників і селян, член Комуністичної партії робітників і селян.
Секретар постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, позафракційний.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

27.05.1971р.н., завідувач дезінфекційним відділом Олександрійської міської санітарно-епідеміологічної станції, обрана від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
З 16.10.2009 член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

15.01.1952 р.н., засновник приватного підприємства «Шляховик», обрана від Партії Регіонів, член Партії Регіонів.
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

05.01.1945 р.н., начальник архівного відділу Олександрійської міської ради, обраний від Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Голова постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, з 16.10.2009 голова депутатської групи «За соціальну справедливість».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

07.01.1972 р.н., старший контролер комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 12.09.2006 на 9 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

28.01.1964 р.н., директор приватного підприємства «Гія», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».
Депутатські повноваження достроково припинені відповідно до рішення міської ради від 16.10.2009 №1189 «Про дострокове припинення повноважень депутата Олександрійської міської ради Гловацького В.Г.».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

14.04.1960 р.н., інженер з нормування праці відкритого акціонерного товариства Науково-виробниче об’єднання «Етал», обрана від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 30.11.2007 на 39 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

26.06.1968 р.н., заступник директора комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів
Голова постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету, фінансів, регуляторної політики, голова фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження достроково припинені 26.06.2009 на 70 сесії міської ради у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та призначенням заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

02.09.1960 р.н., заступник голови комітету містобудування, житлово-комунального господарства, регулювання земельних відносин, раціонального природокористування міської ради, обрана від Блоку «Наша Україна», член політичної партії «Народний союз Наша Україна».
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції «Наша Україна».
Депутатські повноваження визнані 15.02.2008 на 46 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

14.07.1962 р.н., генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю «Автотехпром», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

11.04.1952 р.н., заступник директора комунального підприємства «Олександрія-водоканал», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

20.01.1960 р.н., директор приватного підприємства «Агропромисловий комплекс "Артем"», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, з 30.06.2009 голова фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

30.03.1951 р.н., пенсіонер, обраний від Блоку «Наша Україна», член політичної партії «Народний союз Наша Україна».
Заступник голови постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, член фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

16.11.1964 р.н., тимчасово не працює, обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Наша Україна».
Заступник голови постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

28.10.1969 р.н., директор навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», обраний від Блоку «Наша Україна», член політичної партії «Народний союз Наша Україна».
Член постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, з 15.02.2008 голова фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

07.07.1974 р.н., директор комунального підприємства «Жигулі», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження достроково припинені 30.11.2007 на 39 сесії міської ради відповідно до рішення ХІ партійної конференції міської організації Партії регіонів від 25.10.2007.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

09.07.1944 р.н., завідуючий громадською приймальнею управління соціально-інформаційної політики Олександрійської міської ради, обрана від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Голова постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження достроково припинені 30.11.2007 на 39 сесії міської ради відповідно до рішення ХІ партійної конференції міської організації Партії регіонів від 25.10.2007.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

17.03.1972 р.н., директор загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №13, обраний від Партії регіонів, позапартійний.
Член постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 21.11.2008 на 60 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

17.05.1956 р.н., перший Віце-Президент ВС «Енерджі Інтернешнл Україна», обраний від Народно-Демократичної партії України, член Народно-Демократичної партії України.
Член постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, позафракційний.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

20.04.1950 р.н., керівник виконкому міської організації Політичної партії «Народний союз Наша Україна», обрана від Блоку «Наша Україна», член Політичної партії «Народний союз Наша Україна».
Секретар постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

20.06.1957 р.н., директор комунального підприємства «Санаторій-профілакторій "Гірник"», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 30.11.2007 на 39 сесії міської ради.
Депутатські повноваження достроково припинені 26.06.2009 на 70 сесії міської ради у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та призначенням керуючим справами виконавчого комітету Олександрійської міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

28.09.1945 р.н., директор приватного підприємства «Будинковий сервіс», начальник ЖЕК-5, обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Наша Україна».
Голова постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

01.04.1949 р.н., директор розрізу «Костянтинівський», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

22.05.1962 р.н., тимчасово не працює, обрана від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, до 30.06.2006 голова фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

02.01.1966 р.н., приватний підприємець, обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
З 26.06.2009 – голова постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

10.05.1941 р.н., завідуючий санаторним дошкільним закладом №16, обрана від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 26.06.2009 на 70 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

19.12.1951 р.н., підприємець, обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
З 04.09.2009 – голова постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження визнані 26.06.2009 на 70 сесії міської ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

12.04.1941 р.н., голова міського комітету профспілки працівників культури, обрана від Партії регіонів, позапартійна.
Заступник голови постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, член фракції Партії регіонів.
Депутатські повноваження достроково припинені у зв’язку зі смертю 13.07.2008.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

17.08.1934 р.н., пенсіонер, обраний від Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Член постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, член депутатської групи «За соціальну справедливість».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

27.02.1947 р.н., директор з виробничих питань закритого акціонерного товариства «Енерговугілля», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

21.01.1965 р.н., вчитель навчально-виховного комплексу «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», обрана від Народно-Демократичної партії, член Народно-Демократичної партії.
Голова постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, позафракційна.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

07.06.1947 р.н., директор приватного підприємства «Житло-сервіс», обрана від Партії регіонів, позапартійна.
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

09.05.1947 р.н., майстер комунального підприємства «Теплокомуненерго», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

19.09.1952 р.н., приватний підприємець, обрана від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

02.10.1954 р.н., міський позаштатний акушер-гінеколог, завідувач гінекологічним відділенням міської лікарні №1, обрана від Блоку «Наша Україна», член Політичної партії «Народний союз Наша Україна».
Заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, член фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

24.02.1967 р.н., директор товариства з обмеженою відповідальністю «Айсберг», обраний від Блоку «Наша Україна», позапартійний.
Секретар постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції «Наша Україна».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

06.07.1960 р.н., директор комунального підприємства «Олександрійський центральний ринок», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Секретар постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, з 26.06.2009 – голова фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

20.12.1951 р.н., директор товариства з обмеженою відповідальністю «Фірма Чарівниця», обрана від Комуністичної партії України, член Комуністичної партії України.
Секретар постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, до 16.10.2009 голова депутатської групи «За соціальну справедливість».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

29.08.1963 р.н., директор товариства з обмеженою відповідальністю Вииробничо-комерційне підприємство «Інтермаш», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

26.09.1977 р.н., лікар-акушер-гінеколог акушерського відділення міської лікарні №1, обраний від Комуністичної партії робітників і селян, член Комуністичної партії робітників і селян.
Секретар постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, позафракційний.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

15.06.1967 р.н., начальник Олександрійського міського відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області, обраний від Блоку «Наша Україна», позапартійний.
Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, до 13.02.2008 – голова фракції «Наша Україна».
Депутатські повноваження достроково припинені 13.02.2008 на 45 сесії міської ради у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

07.05.1963 р.н., директор виробничо-комерційної фірми «Оксамит», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань стратегічного розвитку та планування, бюджету і фінансів, регуляторної політики, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

22.06.1959 р.н., головний інженер комунального підприємства «Олександрія-водоканал», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».
Депутатські повноваження достроково припинені 06.05.2006 на 2 сесії міської ради у зв’язку з обранням членом виконавчого комітету Олександрійської міської ради та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

06.05.1954 р.н., директор ДВАТ «Трест«Олександріярозрізобуд», обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

24.04.1979 р.н., викладач вищого училища культури, обраний від Партії регіонів, член фракції Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань освіти і науки, культури та відродження духовності, сім’ї, молоді, фізкультури та спорту, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

02.01.1952 р.н., заступник директора товариства з обмеженою відповідальністю «Стандарт», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Голова постійної комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування, раціонального використання природних ресурсів, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

30.01.1939 р.н., міський позаштатний хірург, завідувач хірургічним відділенням міської лікарні №1, обраний від Партії регіонів, позапартійний.
Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

03.05.1963 р.н., директор торгового дому «Артемівський», обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Заступник голови постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

25.03.1980 р.н., приватний підприємець, обраний від Партії регіонів, член Партії регіонів.
Член постійної комісії з питань приватизації майна, житла, землі, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

06.02.1952 р.н., директор Олександрійського рудоремонтного заводу, обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, торгівлі і сфери послуг, євроінтеграції та інвестицій, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

18.07.1957 р.н., помічник-консультант Народного депутата України О.Й. Єдіна, обраний від «Блоку Юлії Тимошенко», член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Член постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, член фракції «Блок Юлії Тимошенко».

Помічники депутата:
Помічники відсутні

19.04.1949 р.н., головний лікар станції швидкої медичної допомоги, обраний від Партії регіонів, позапартійний.
Секретар постійної комісії з питань законності, депутатської діяльності, етики, правопорядку, регламенту, гласності, місцевого самоврядування, член фракції Партії регіонів.

Помічники депутата:
Помічники відсутні

* Дані на момент обрання депутата.

На початок сторінки