QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

До уваги сільськогосподарських товаровиробників Олександрійської територіальної громади!

Жнива – це відповідальна пора, де за короткий термін необхідно провести комплекс робіт. Збирання проводиться комбайнами господарств та окремими власниками, які несуть відповідальність за комплекс робіт з питань охорони праці на жнивах. Найбільш травмонебезпечним періодом в сільськогосподарському виробництві є проведення зернозбиральних робіт. Це зумовлено максимальним напруженням, перенасиченістю праці, що призводить до помилкових дій, нехтуванням безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.
Враховуючи наведене вище, керівники господарств, фермери повинні подбати про знешкодження небезпечних ризиків, що можуть виникнути в період збирання врожаю.
Перед початком збиральних робіт керівники господарств, фермери повинні провести організаційні профілактичні заходи для недопущення випадків травмування працюючих на жнивах, вжити заходи щодо забезпечення протипожежного захисту сільгоспугідь та збереження зернових культур і грубих кормів у 2024 році.
Звертаємо Вашу увагу на заборону експлуатації джерел виробничого шуму у темну пору доби під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» та визначених додаткових сигналів.»