QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

До уваги суб’єктів господарювання у сфері ресторанного господарства, торгово-розважального та готельного бізнесу тощо!

Доводимо до вашого відома інформацію щодо порядку здійснення використання музики в господарській діяльності та законодавчо визначеної норми, зокрема, відповідно до вимог Закону України «Про авторське право та суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII:
«Незаконним є використання музичних творів, фонограм та зафіксованих в них виконань без належного дозволу та сплати роялті безпосередньо автору та/чи організації колективного управління».
Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав»: «користувачі зобов’язані до початку використання у своїй діяльності об’єктів авторського права і (або) суміжних прав укласти з організацією колективного управління, яка здійснює управління майновими правами у відповідній сфері, договір про використання об’єктів авторського права і (або) суміжних прав».
Просимо вас забезпечити дотримання вимог законодавства при здійсненні господарської діяльності та використанні музичних творів, фонограм та ін. у ваших закладах.