QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Відповідно до ст. 20 Закону України « Про публічні закупівлі» тендерним комітетом управління справами Олександрійської міської ради у системі Прозоро оприлюднено повідомлення про проведення відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 09310000-5 – «Електрична енергія», на 2021 рік, обсягом 74141 кВт на очікувану вартість 286926 (двісті вісімдесят шість тисяч дев’ятсот двадцять шість гривень 00 копійок) в тому числі ПДВ.
Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до кошторису на 2021 рік, становить 715400 грн. з ПДВ. Тариф на розподіл електричної енергії за 1 кВт/год. Кіровоградська область – 1179,59 грн./МВт˖год без ПДВ.
Очікувана вартість предмета закупівлі Електричної енергії, на 2021 рік, розраховувалась на підставі Постанови НКРЕКП від 09.12.2020 за № 2371 Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» із застосуванням стимулюючого регулювання.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 286926 грн. з ПДВ, за виключенням коштів на оплату послуг з перетікання реактивної енергії, та оплати електричної енергії будинку побуту по вул. Першотравневій 9 в м. Олександрія, а також вартості електричної енергії за рахунками постачальника останньої надії ДП Укрінтеренерго.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:
Визначено методом множення планового споживання електричної енергії на діючий тариф.
Відповідно:
(V × Цтар) = ОВрег
де:
ОВрег— очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;
V — кількість (обсяг) товару/послуги, що закуповується;
Цтар — ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом.
Очікуване споживання на 2021 рік – 74141 кВт/год. Тариф на момент оголошення про проведення відкритих торгів в: Кіровоградській області з розподілом електричної енергії – 3,87 грн. з ПДВ.
Загальна вартість предмета закупівлі =74141 * 3,87 = 286926 грн. з ПДВ.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації. Засади функціонування ринку електричної енергії України визначаються Законом України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13 квітня 2017 року. Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу за тарифами, які встановлюються НКРЕКП.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ ТА КІЛЬКІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ
Технічні вимоги

Конкретне найменування закупівлі Електрична енергія
Код ДК 021:2015 09310000-5 «Електрична енергія»
Місце поставки товару об’єкти:

1)      Приміщення адміністративної будівлі по

проспекту Соборному 59, м. Олександрія, Кіровоградської області;

2)      Опора електромережі по вулиці Червона в м. Олександрія Кіровоградської області, точка розподілу ТП-1068,Л-3 оп.1, ЕІС код 62Z426617604949P,(відеокамера);

3)      Приміщення за адресою: селище Олександрійське, вул. Павла Кравченка 18, м. Олександрія, Кіровоградської області;

4)      Приміщення за адресою: село Головківка, вул. Соборна 50,             м. Олександрія, Кіровоградської області;

5)      Приміщення за адресою: село Ізмайлівка, вул. Центральна,  59                      м. Олександрія, Кіровоградської області;

6)      Приміщення за адресою: село Звенигородка, вул. Центральна, 7    м. Олександрія, Кіровоградської області;

Строк поставки товару Цілодобово до 31.12.2021р. Початком постачання електричної енергії Споживачу є дата, зазначена в окремому письмовому повідомленні Споживача Постачальнику, у якому також зазначаються персоніфіковані дані Споживача. (або дата зазначена в Заяві – приєднання )

Детальний опис предмета закупівлі та вимоги щодо якості

№ з/п Найменування Товару Категорія площадки вимірювання Споживача Клас напруги Одиниці виміру Кількість Частота, Гц
1 Електрична енергія Група «Б»

без АСКОЕ

2 (Постанова №1052 від 13.08.1998). кВт/год 74141 50

1. Особливі вимоги до предмету закупівлі.
Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством України:
– Кодексом систем розподілу, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;
– Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;
– Законом України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії»;
– «Правилами роздрібного ринку електричної енергії», затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312;
– тощо.
2. Мета використання товару: для задоволення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.
3. Місце поставки товару: на межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем.
Точки розподілу електричної енергії знаходяться за адресами:
1) Приміщення адміністративної будівлі по проспекту Соборному 59, м. Олександрія, Кіровоградської області;
2) Опора електромережі по вулиці Червона в м. Олександрія Кіровоградської області, точка розподілу ТП-1068,Л-3 оп.1, ЕІС код 62Z426617604949P,(відеокамера);
3) Приміщення за адресою: селище Олександрійське, вул. Павла Кравченка 18, м. Олександрія, Кіровоградської області;
4) Приміщення за адресою: село Головківка, вул. Соборна 50, м. Олександрія, Кіровоградської області;
5) Приміщення за адресою: село Ізмайлівка, вул. Центральна, 59 м. Олександрія, Кіровоградської області;
6) Приміщення за адресою: село Звенигородка, вул. Центральна, 7 м. Олександрія, Кіровоградської області;
4. Оплата вартості електричної енергії такі терміни:
4.1. Післяоплата:

– 100% після оплата, до 30 числа поточного місяця.

*Зразок. Послуги з розподілу електричної енергії сплачуються Споживачем безпосередньо оператору системи розподілу відповідно до договору про надання послуг з розподілу, укладеним між оператором системи розподілу та Споживачем.
5. Ціна на електричну енергію
Ціна (тариф) за одиницю Товару (1 кВт/год електричної енергії) ґрунтується на всіх фактичних складових ціни електроенергії та включає до себе: закупівельну ціну на відповідному ринку; тариф, встановлений Регулятором для оператора системи передачі за передачу електричної енергії; платіж за здійснення операцій купівлі-продажу на відповідному ринку відповідно до його правил, у тому числі затверджений Регулятором; ставку внеску на регулювання, згідно з рішенням Регулятора; ставку податку на підакцизний товар; націнку Постачальника за послуги з постачання електричної енергії; витрати на сплату податків і зборів (обов’язкових платежів) та інших платежів, усі інші витрати, необхідні для належної поставки Товару відповідно до вимог, викладених у цьому Договорі.
Не врахована Постачальником вартість окремих послуг (витрат) не сплачується Споживачем окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні Договору і відшкодуванню не підлягають.
6. Вимоги щодо якості електричної енергії.
Параметри якості електричної енергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT).
Оцінка відповідності показників якості електричної енергії проводиться на проміжку розрахункового періоду, рівного 24 годинам.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам чинного законодавства України (державним стандартам (технічним умовам)) та передбачати застосування заходів із захисту довкілля.

Завантажити файл