QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір суб’єкта господарювання отримати дозвіл на викиди

Товариство з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» (юридична адреса: 49000, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Олександра Поля, будинок 40) повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами для майданчику розташованого за адресою: 28008, Кіровоградська обл., Олександрійська ОТГ, м. Олександрія, вул. Гагаріна, буд.12 (магазин №200).
Спеціалізація підприємства-роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами. На території підприємства розташоване: виробниче приміщення в якому відбувається випічка хлібобулочних виробів з заморожених напівфабрикатів, дільниця мийки, холодильне обладнання.
Забруднюючі речовини, після проведення розрахунків розсіювання, не перевищують граничнодопустимі концентрації.
Під час роботи обладнання в атмосферне повітря викидаються забруднюючі речовини: кислота оцтова – 0,02902 т/рік, ацетальдегід – 0,002 т/рік; спирт етиловий – 0,108 т/рік, натрію гідрооксид (натр їдкий, сода каустична) – 0,000009 т/рік, пентафторетан – 0,035 т/рік, трифторетан – 0,035 т/рік.
Залпові викиди відсутні.
Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують нормативів граничнодопустимих викидів, установлених законодавством. Використані технології не впливають негативно на навколишнє соціальне і техногенне середовище. Заходи щодо скорочення викидів забруднюючих речовин не розроблялись.
На підприємстві не має виробництв та технологічного устаткування, які підлягають до впровадження найкращих доступних технологій та методів керування, тому заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.
Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном (050) 385-02-87 або до розробника документів (050) 592-83-75.
Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом місяця з дати публікації повідомлення) Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 телефон (0522) 24-17-25 , е-mail: [email protected]