QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

ТЕРМІНОВО: Всім керівникам підприємств, установ, організацій, головам ОСББ, які мають на утриманні захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення, найпростіші укриття (підвальні приміщення)

Відповідно до законодавства України у сфері цивільного захисту населення громади в період дії воєнного стану, з метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у період дії сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» та збереження життя і здоров’я працівників, відвідувачів та населення:

  1. Привести захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення, найпростіші укриття (підвальні приміщення) у готовність для укриття населення.
  2. Розмістити біля входів у споруди (підвальні та цокольні приміщення), віднесені до фонду захисних споруд – таблички та покажчики руху (трафарети).
  3. В період дії сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» відчиняти захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення, найпростіші укриття (підвальні приміщення та дозволяти доступ до них всіх бажаючих.

Встановити, що керівники підприємств, установ, організацій, головам ОСББ, які мають на утримання захисні споруди цивільного захисту, споруди подвійного призначення, найпростіші укриття (підвальні приміщення) несуть персональну відповідальність за приведення цих споруд та приміщень у готовність до використання за призначенням та вільний доступ до них в період дії сигналу «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА».