QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Звіт про проведення консультацій з громадськістю щодо назви міста Олександрії Кіровоградської області та похідної від неї назви селища Олександрійське

Відповідно до розпорядження міського голови від 26 грудня 2023 року № р-146-з із 02 по 12 січня 2024 року проводилися консультації з громадськістю щодо назви міста Олександрії Кіровоградської області та похідної від неї назви селища Олександрійське.

Консультації з громадськістю проводилися у формі:

-зборів за місцем проживання;
-зборів у квартальних комітетах;
-побудинкових зборів;
-зборів у старостинських округах;
-зборів в трудових колективах підприємств, установ та організацій;
-зборів громадських, профспілкових та релігійних організацій міста.

Звернення окремих громадян, колективні звернення до відділу внутрішньої політики міської ради, відділу по роботі із зверненнями громадян управління справами міської ради, на електронну пошту Олександрійської міської ради не надходили.

На зборах для розгляду пропонувалися питання:
1) Про назву міста Олександрія Кіровоградської області (для міста Олександрії).
2) Про назву селища Олександрійське Олександрійської територіальної громади Кіровоградської області (для селища Олександрійське).

Усього було проведено 332 (триста тридцять двоє) таких зборів, в яких взяло участь 16 091 (шістнадцять тисяч дев’яносто один) житель Олександрійської громади.

  • «ЗА» збереження назви міста «Олександрія» проголосувало 98,7% жителів, які взяли участь у консультаціях з громадськістю;
  • «ЗА» збереження назви селища «Олександрійське» проголосувало 97,3% жителів, які взяли участь у консультаціях з громадськістю.