Відвідувачі можуть не тільки насолодитися роботами нашого талановитого земляка, а й придбати вподобану світлину. Усі кошти, отримані від продажу фоторобіт, будуть передані до Координаційного центру волонтерів Олександрії на потреби бійців Збройних Сил України.
22 листопада відбудеться відкриття благодійної фотовиставки «Загадковий Шандан». Час і місце: опівдні, 12:00, в читальна зала Центральної бібліотеки за адресою: вул. Г. Усика,41.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/315689952_519675643507035_6815082615883648827_n.jpg)