26 вересня за підтримки міської ради відбулася чергова зустріч між переселенцями та Агенцією регіонального розвитку Луганської області, яка тимчасово працює на території Кіровоградщини.
Представники агенції поспілкувалися з людьми та визначили їх нагальні потреби в переддень зими. Наприкінці зустрічі всі родини отримали допомогу у вигляді продуктових наборів.
На основі озвучених потреб Агенція складе перелік необхідних речей. У подальшому його направлять до міжнародних благодійних організацій і фондів, з якими налагоджено роботу. По можливості вони будуть задовольняти заявлені потреби.
Це вже друга подібна зустріч, яка відбувається в Олександрії. Міська влада й надалі продовжуватиме тісну взаємодію з Агенцією регіонального розвитку Луганської області, адже саме такі організації допомагають підтримувати вимушених переселенців на території Олександрійської громади.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/zobrazhennya_viber_2022-09-26_09-51-55-473.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/09/zobrazhennya_viber_2022-09-26_10-21-34-717.jpg)