QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Депутати скоригували бюджет громади

2 квітня на пленарному засіданні міський голова Сергій Кузьменко повідомив, що за перший квартал поточного року громада має перевиконання бюджету майже на 15 млн грн та зазначив, що це відкриває можливості рухатися у розвитку за наміченим планом.
Рішенням сесії внесено зміни до бюджету Олександрійської міської територіальної громади на 2021 рік.
Збільшено доходи і видатки кошторису на суму 19,3 млн грн за рахунок: дотації з обласного бюджету в розмірі 12,4 млн грн на здійснення переданих державою повноважень; 6,5 млн грн субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів освітньої субвенції; 59,4 тис. грн субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів охорони здоров’я та 400 тис.грн інших субвенцій селищних та сільських територіальних громад. Збільшено видатки бюджету на суму 1,5 млн грн за рахунок залучення вільних залишків, що склалися на 1 січня 2021 року.
Кошти були спрямовані на вирішення важливих питань життєдіяльності громади.
Зокрема, 12,4 млн грн дотації направлено на сплату за енергоносії для закладів освіти та охорони здоров’я.
За рахунок власних коштів місцевого бюджету виділено 6,1 млн грн на фінансову підтримку КП «Теплокомуненерго»; 3,5 млн грн – на субвенцію обласному бюджету для завершення робіт з реконструкції Олександрійського театру; 2 млн грн – на поточний ремонт доріг; 741 тис.грн – на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту доріг у віддалених мікрорайонах.
6,5 млн грн освітньої субвенції спрямовано на заробітну плату та своєчасний початок виплати відпускних педагогічним працівникам. Також виділено 500 тис.грн співфінансування обласному бюджету на придбання шкільного автобуса.
За рахунок вільного залишку направлено 702 тис.грн на фінансову підтримку громадським організація на заходи соціального спрямування; 330 тис.грн – на підтримку КП «Житлогосп»; 300 тис.грн – загону спеціального призначення для облаштування тренувального майданчика та ін.