До міської ради завітали щедрувальники, які привітали керівництво міста та працівників місцевого самоврядування з Новим роком та Різдвом Христовим.
Народний аматорський хор «Веселка» на чолі з Катериною Помагаєвою та студенти коледжу культури під керівництвом Лесі Погорілої заспівали українських обрядових пісень та розіграли сценки з Козою, Маланкою та циганками.
Міський голова Сергій Кузьменко від імені присутніх привітав хористів та подякував їм за збереження традицій та звучання української пісні. «Бажаю процвітання і того, щоби українська пісня та культура лилася по всьому світу» – сказав він.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0645.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0647.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0660.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0663.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0667.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_0682.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_5235.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_5243.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2023/01/IMG_5247.jpg)