У бібліотеках Олександрійської централізованої бібліотечної системи продовжуються заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів активізму проти гендерно-обумовленого насильства».
Долучилася до цієї акції і центральна міська бібліотека для дітей, запропонувавши першокласникам гімназії «Сузір’я – 19» стати учасниками години спілкування з елементами тренінгу «Як не стати жертвою насильства».
Бібліотекарки у костюмах казкових героїв розіграли з дітьми театралізовану сценку «Казкові герої проти насильства», за допомогою якої учні в ігровій формі дізналися про проблеми насильства та про те, як його попередити.
На завершення заходу діти виготовили паперового янгола-охоронця, щоб завжди почувати себе захищеними і впевненими.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/317430234_5107095772724244_4301939614050165890_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/317366116_5107095862724235_4137351962279737287_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/317071508_5107095972724224_2788974019826723130_n.jpg)