QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

Інформація власникам житла щодо отримання компенсації за розміщення ВПО за березень 2023 року

Із 3 по 6 квітня в ЦНАПі буде здійснюватися прийом заяв від власників житла щодо отримання компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які проживають безкоштовно.

Прийом буде проводитися за попереднім записом в електронну чергу, яка буде формуватися на один прийомний робочий день. Отримати талони потрібно на рецепції ЦНАПу (перший поверх приміщення міської ради).

📍Перелік необхідних документів (оригінали та копії):

1. Заява встановленого зразка (формується адміністратором при реєстрації послуги).

2. Паспорт громадянина України заявника, як власника житла. При поданні паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно долучити довідку про реєстрацію місця проживання особи.

3. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків заявника.

4. Довідка про реквізити рахунку власника житла у форматі IBAN.

5. Документ, що підтверджує право власності на житлове приміщення.

6. Копії довідок про реєстрацію внутрішньо переміщених осіб.

7. Копії паспортів внутрішньо переміщених осіб. При поданні паспорта громадянина України у формі ID-картки необхідно долучити довідку про реєстрацію місця проживання особи.

8. Копії реєстраційного номера облікової картки платника податків кодів внутрішньо переміщених осіб.

9. Копія свідоцтва про народження дитини (якщо серед ВПО є дитина).

10. Контактний номер телефона кожного ВПО.

11. Витяг з реєстру щодо пошкодження/знищення житлового нерухомого майна внутрішньо переміщеної особи або рішення органів місцевого самоврядування про фіксацію факту прошкодження/знищення майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації.

12. Нотаріально посвідчена довіреність, яка дає право представляти інтереси заявника у разі подання документів уповноваженою особою. У випадку, коли довіреність видана на території іншої держави, додається переклад довіреності на українську мову, з нотаріальним посвідченням.

Якщо власників майна декілька, заяву може подати один із співвласників без письмової згоди інших. Спадкоємці, які прийняли спадщину, також мають право подати заяву на отримання компенсації; в такому випадку подаються документи, які підтверджують факт прийняття спадщини (наприклад, довідка про реєстрацію місця проживання зі спадкодавцем на дату його смерті, витяг із спадкового реєстру).

📍Нагадуємо, що власники майна після вселення у житлове приміщення внутрішньо переміщених осіб зобов’язані того ж дня або наступного подати повідомлення про безкоштовне розміщення ВПО до управління житлово – комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради за адресою: м. Олександрія, вул. Бульварна, 25, телефон для довідок: 7-39-04, 068-906-07-36.

🗂Документи на отримання компенсації будуть прийматися за адресою: м. Олександрія, проспект Соборний, 59.

Графік роботи: з 8:00 до 17:00, вихідні – субота та неділя. Під час повітряної тривоги прийом громадян не здійснюється.

☎️Телефон для довідок: 0-800-40-44-45.