У бібліотеках Олександрійської ЦБС «Маленька майстерня» за підтримки громадської організації «Десяте квітня» продовжується проведення безкоштовних воркшопів – сучасної форми навчання для людей із різновікових категорій населення.
Днями відбулося чергове творче заняття на базі бібліотеки-філії № 5, що було присвячене ліпленню із глини. Результатом кропіткої праці стали чудові вироби – блюдця, які із задоволенням зробили всі учасниці воркшопу.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/316821361_5093033547463800_1092948233184521687_n.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/11/316820159_5093033454130476_2402923760625350538_n.jpg)