QR Code
https://olexrada.gov.ua
phone_iphone

На Олександрійському катку пройшли перші спортивні змагання

16 лютого на льодовому катку «Шайба» за підтримки міської ради пройшов фінал обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Спортивна зима». Це перші змагання у нашому місті, що проводяться на льодовій арені. У них взяли участь 8 команд з різних міст і районів Кіровоградської області. Кожна команда складалася з сімох осіб: трьох хлопців і трьох дівчат віком від 12 до 16 років та їхнього представника. Олександрію представляли учні НВО «Олександрійська гімназія ім. Т. Г. Шевченка – ЗНЗ І-ІІ ступенів-школа мистецтв».
Перед початком змагань відбулося урочисте відкриття заходу, на якому виступили профільний заступник міського голови Юрій Шклярук, директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення Дмитро Янчук та ініціатор створення льодової арени Юрій Нос. Зі словами привітання до присутніх звернувся Юрій Шклярук, побажав учасникам натхнення, успіхів у боротьбі та перемоги у змаганнях.
Під час заходу відбулося нагородження закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 25, який переміг в онлайн-конкурсі «Спортивна зима», набравши 452 вподобання в номінації «Зимові розваги». Після цього відбулися показові виступи запрошених фігуристок та естафети на ковзанах серед команд-учасників. За результатами змагань серед міст перше місце посіла команда зі Знам’янки, а друге – розділили між собою команди з Олександрії та Помічної.

Більше фото на нашій сторінці у мережі Фейсбук:

https://www.facebook.com/olexrada.kr/photos/pcb.131978702130099/131946302133339/