До Будинку Дмитра Чижевського на ретро-ялинку завітали гості – учні дитячої музичної школи «Перлина» (селище Олександрійське). Діти були разом з викладачами та батьками. Їх зустрічала новорічна красуня, прикрашена іграшками, яким понад 70 років.
Працівники музею провели екскурсію, а юні музиканти зіграли на фортепіано, скрипках, гітарі та духових інструментах.
Присутні одержали задоволення від концерту, який пройшов у теплій, дружній атмосфері.
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/photo_2022-12-27_10-44-13.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/photo_2022-12-27_10-44-15.jpg)
![](https://olexrada.gov.ua/wp-content/uploads//2022/12/photo_2022-12-27_10-44-16.jpg)